Bulvár

Rty až pod nos, tváře jako Marfuška.


Milá redakce, velmi mě potěšilo dnešní téma, a tak jsem se rozhodla přispět svojí troškou do mlýna. Poprvé jsem se namalovala asi v pěti letech. Bohužel jsem namalovala i svoji maminku. Přesně tak, jak to děti umí - jedno oko modré, jedno hnědé, rty až pod nos, tváře jako Marfuška. To „bohužel" píšu proto, že maminka v průběhu mojí péče usnula a v momentě, kdy zazvonila pošťačka u našich dveří, si neuvědomila, že vypadá jako z cirkusu, a rozespalá otevřela. Paní listonoška několik dní obcházela náš dům obloukem, dokud jí to maminka příležitostně nevysvětlila. Nasmály se obě.

Možná právě  tato příhoda mě poučila, že nic se nemá přehánět. Proto moje líčení není nikdy příliš výrazné a vždy odpovídá příležitosti, ke které se líčím. Do zaměstnání se nelíčím takřka vůbec, jen někdy používám slabě řasenku a lesk na rty. Na schůzku s kamarádkami, na večeři v restauraci se líčím o něco více. I když mi bude příští rok 40 let, nemám žádné vrásky nebo nerovnosti pleti, a tak používám jen tónovací pleťovou emulzi, která mi bohatě nahrazuje složitější make-up. Vždy dbám na to, aby líčení vypadalo přirozeně. Na rudé rty připomínající upíra po bohatém obědě si opravdu nepotrpím. Místo času stráveného u zrcadla dělám raději kotrmelce s mým čtyřletým synem.
A oba máme rádi čokoládu. :-)))

S pozdravem Lenka

Milá Lenko,
jsem ráda, že jsem se vám tématem trefila do vkusu. Ta příhoda s maminkou je roztomilá, jen ta vaše pošťačka mi připadá nějaká divná.

   
05.04.2007 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

  1. [1] mar [*]

    poštačka asi měla strch,aby taky nebyla namalovaná

    superkarma: 0 05.04.2007, 11:56:05

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme