přiznává ve svém příspěvku čtenářka s nickem Evaspiel. Nepoužívá prý ani lesk, protože manžel to nesnáší a nechce jí dát ani pusu

Dobré ránko, tak já patřím mezi ty, kteří se v patlání rtů nevyžívají. Jsem sice vlastníkem barevného balzámu i lesku na rty, ale už je mám strašně dlouho, protože je vůbec nevyužívám. Sama jsem si je ovšem nekoupila, ale dostala jsem je dárkem. Opravdu musím mít náladu, abych se napatlala leskem na rty.

Rtěnku jsem snad ani ještě neměla. Malovat, tak to se maluju, stíny, tužku, řasenku, to jo, ale rty ne. Když si dám lesk, tak mi pak manžel nedá ani pusu, protože on to nesnáší, když na ní něco mám. Tak jsem si zvykla na ni nic nedávat, abych dostávala pusinky :)

Jinak si balzám dávám, když už opravdu cítím, že je mám suché, nebo mě štípou. Tak to se snažím je nějak dát do pořádku. Ale nějakou zvláštní péči, to ne. Nemám ráda, když pak třeba piju a většina lesku zůstane na skleničce. A taky mi přijde divné si to plácat na rty na veřejnosti.

Jednou jsem jela metrem a paní co seděla naproti mě, vytáhla taštičku a začala se malovat. Vypadalo to hodně divně :/

Takže já si na tom nepotrpím, ale moje kamarádka je zase ulítlá na lesky na rty, má jich doma asi přes třicet a vždycky jak vidí, nějaký nový odstín, tak si ho musí hned koupit. No, nechápu. Každý je jiný :)

Přejí hezký den, i když venku je nějak divně :)

Evaspiel

Milá Evospiel, s tím malováním na veřejnosti s vámi naprosto souhlasím. Také mi to nějak vadí.

Jak jste na tom s malovátky na rty vy, milé ženy-in? Podělíte se s námi o své zkušenosti, názory, ale třeba i příhody?

Pamatujete na svou první rtěnku, nebo lesk?

Mění se s věkem váš vkus? Čím si líčíte rty dnes?

Napište nám na téma „Rty“ na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama