Vzpomíná na svá školní léta čtenářka s nickem Zolinda. Přečtěte si, proč dnes už rtěnku nepoužívá a jak se o své rty stará nyní. Více v příspěvku na dnešní téma.

Příjemný den všem, v dnešní době bych si rtěnku na rty skutečně nedala, používám pouze lesky a balzámy, i když občas lehce tónované. Ne proto, že se mi nalíčené rty nelíbí, jde spíš o moji pohodlnost. Na líčení mám maximálně 3 minuty (než se mi uvaří voda na čaj) a pokud si vzpomínám, precizní nalíčení rtů vyžaduje výrazně víc času a šikovnou ruku, což nemám.

Navíc, pravidelně piju, takže by moje úsilí vyšlo úplně vniveč během první půlhodinky.

Jde mi hlavně o výživu rtů, poctivě je masíruji kartáčkem, patlám medem v zimním období, nebo pokud mám rty rozpraskané.

Od lékařky jsem dostala i skvělý tip na prasklé koutky – dezinfekce v nich zlikviduje všechny mikroby a problém s prasklinkami mám vyřešený.

Nicméně, jako školou povinná jsem na sebe matlala spoustu věcí a rtěnku jsem používala nejen na rty, ale i na vlasy – barvily jsme si ofinky, dělaly si barevné proužky… (to byla éra cukrové vody na ztužení vlasů, a pod.)

Byly to také ty tužší rtěnky tmavé barvy, bez žádné vůně (spíš to připomínalo modurit).

Pokud mám však říct, co je podle mě nejvíc sexy, je to rudá rtěnka na velkých a smyslných rtech (ve stylu Angeliny Jolie, sama mám rty přiměřeně plné, ale ona má pusu prostě božskou J) a k tomu nahé líčení.

Zolinda

No vidíte, a mnohým se její rty zdají až moc velké, a takové by nechtěly.

Jak jste na tom se svými rty vy, milé ženy-in? Podělíte se s námi o svůj názor, co je nejlepší na jejich ošetřování, krásu, hebkost a zdraví?

Pište na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama