Čtenářka louskacek2 se považuje za obyčejnou holku a její partner jí pokaždé řekne, že jí to sluší. A krásu nepovažuje za nejdůležitější hodnotu. Děkuji Vám louskacku2 za Váš příspěvek. Víte, já jednou vyzkoušel odpovědět na otázku „Sluší mi to?“ trochu jinak, než se očekávalo, a od té doby jsem to již vícekrát neudělal. A tuhle zkušenost má většina chlapů, která chce na domluvenou schůzku přijít včas a nestrávit večer pod palbou otázek typu: „Já už se ti nelíbím?“

Tak někdy to holt musím řešit

Můj vzhled už si ani nevzpomenu od kdy jsem ho začala řešit, ale zřejmě od té doby kdy jsem se chtěla  líbit klukům. Nebo možná taky od té doby co když se šlo ve školce třeba na focení, mi mamka hned déle vybírala co na sebe a nutila mě zkoušet všechny možné kreace:).

Nepočítám ani kolikrát to bylo znovu a znovu – další a další focení, vysvědčení, maturita, promoce. Každý najednou kouká co má na sobě ten druhý a jak mu to v tom sluší. Za vzhled nepovažuji jenom nalíčení či účes, oblečení ale i doplňky  a pokud možno dobře zvolené boty.

A co na to partner? No tak ten mi tak z 90 % řekne, že mi to sluší jako vždy. Občas mám pocit, že kdybych na sebe nasadila pytel od brambor tak by mi to jistě slušelo i v něm:).

Né nejsem žádná šmrncovní baba, ale obyčejná holka s aspoň tedy doufám normálním smyslem pro svůj vzhled. Přirozená krása holt není pro všechny a vypadat jak barbína nikdy nebyl můj sen.

Nemám ráda přílišné přehánění a například rtěnka do běžného dne je pro mě naprostý přepych:). Nechápu dámy co nevyjdou jinak, než že ráno navštíví kadeřnictví či kosmetiku.

A co se zanedbávání týče tak souhlasím, že jsou osoby, které na sebe nedbají vůbec.  Občasné použití tak základního výrobku jménem deodorant či výrobku jménem hřeben by nezaškodilo.

Vzhled a požadavek? Já si tedy myslím, že je nám od přírody souzeno zvolit si vždy pokud možno to co je hezké. Nebo si někdo dáte raději zkažené jablko než to krásné? Samozřejmě co se partnerů týče hrají roli další a další nároky a vzhled je jen jeden z nich. No a někdy člověk prostě musí dělat kompromisy:).

Závěrem bych chtěla konstatovat, že pro mě vzhled není na prvním místě v žebříčku mých hodnot. A když už ho řeším tak jak kvůli sobě tak i kvůli partnerovi.

louskacek2
Text nebyl redakčně upraven


Dbáte o to, abyste dobře vypadala?

  • Snažíte se líbit svému partnerovi, nebo vás má mít rádu takovou, jaká jste?
  • Mluví vám váš partner do toho, jak chodíte oblékaná, nalíčená…
  • Nebo se snažil a vy jste mu to zatrhla?
  • Je pro vás důležité, abyste byla krásná?
  • Nebo je vám to jedno, kdo vás má rád, vás bude mít rádu takovou, jaká jste?
  • Byla jste „ošklivé“ kačátko a nyní je z vás labuť?
  • Nebo vám „krása“ už za tu námahu nestojí?
  • Znáte někoho, kdo o sebe nedbá…
  • Nebo někoho, kdo to s tím zkrášlováním přehání?
  • A je vlastně vzhled u ženy důležitý, nebo je to jen „mužský“ požadavek…

Napadá mne spousta podotázek, ale věřím, že si je položíte samy.

Své, ale i příběhy svých známých a kamarádek, úvahy, popřípadě fotografie nebo videa posílejte na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás dnes kolem 16. hodiny za příspěvek odměním krásnou kyticí, doručenou přímo k vám domů.

k

Reklama