...lomila rukama matka nad svou dcerou. Copak si nemůžeš najít normálního svobodnýho chlapa? Jenomže ono se to lehko řekne, „holce“ Lucii táhne na třicítku a volných chlapů na ženění je jako šafránu.

vztah

Buď jsou zalezlí a „vážným“ vztahům se vyhýbají jako čert kříži. O podobných „týpcích“ jsem psala ZDE. Nebo jsou to muži, kteří se sice tváří jako volní, ale většinou mají různé závazky a chtějí si jen užívat. Takových je zase jako máku. Tak se jim pojďme podívat na zoubek.

Dali by se rozdělit do tří kategorií.

Neženatý se závazky

To je obzvlášť nebezpečná kombinace. Tenhle muž se tváří a chová jako svobodný, což sice úředně je, ale ve skutečnosti využívá pohostinnosti rodného domu přítelkyně, se kterou má jedno či více dětí. Tuto skutečnost samozřejmě tají do chvíle, než to praskne, nebo na to „Lucka“ sama přijde, což netrvá nikdy příliš dlouho. Následuje zklamání, rozčarování, rozchod.

Ženatý se závazky

Klasický příklad chlapa, který je otráven dlouhotrvajícím manželstvím, většinou má odrostlé děti a mladá pohledná „Lucka“ je pro něj příjemným povyražením. Manželka mu pochopitelně nerozumí, žijí spolu už jen formálně a rozvod je na spadnutí. Jenomže jakmile dojde na lámání chleba a chlap se má rozhodnout, většinou se stáhne zpět do své staré „jistoty“.

Rozvedený se závazky

Tak na tenhle exemplář narazila Lucka poprvé. Konečně chlap, který je úředně volný, se svou manželkou ani dětmi nežije, takže by byl relativně k mání. Je pozorný, kupuje jí dárky, mají společné zájmy. Jenomže časem to z něj začne lézt jako z chlupaté deky. Exmanželka nepracuje, (proč taky?!), když kromě alimentů na děti posílá peníze na výživu i jí, takže dohromady na to padne skoro celá jeho výplata. Perspektiva mlhavá, šedá, až černá. I kdyby se Lucie povznesla nad finance, dostane políček v podobě otázky. „Ty budeš chtít v budoucnu dítě, viď? Tak v tom se mnou nepočítej, ty moje dvě mi bohatě stačí.“

No nesrazily byste ho rovnou ze schodů?

Čtěte také:

Dítě klidně, ale do chomoutu mě netahej

Kvůli ní jsem rozpustil svůj Klub

Reklama