Uvažuje váš partner o zvětšení penisu? Stejně jako jsou některé ženy nespokojené se vzhledem svých ňader či vaginy, mohou být muži mrzutí z velikosti, objemu či vzhledu svého penisu. Zjišťovali jsme, zda s tím jde něco dělat.

penis

Mužská chlouba - tak se lidově říká penisu. Jenže co když muž s tou svojí chloubou není spokojený a za chloubu ji vůbec nepovažuje? Jasně, každý chlap už dnes ví, že na velikosti nezáleží, jenže když pak vidí v nějakém filmu pro dospělé óbr valibuka s penisem dvacet centimetrů dlouhým, může začít pochybovat. A to samozřejmě může i ovlivnit spokojenost jeho pohlavního života.

Reklam na zvětšení penisu je nespočet, je to ale skutečně možné?

Do šířky penis zvětšit jde

Předně, hovoříme-li o zvětšení penisu, jsou tu hned dva rozměry, o které se zajímáme. Délka a šířka. S šířkou umí současná plastická chirurgie pracovat: „Průměr penisu zvětšuji transplantací vlastního volného tuku, tedy tak zvaným lipofilingem. Co vím tak je to jediný postup, který u nás funguje,“ uvádí plastický chirurg David Tomášek z Centra estetické plastické chirurgie (www.plasticka-chirurgie-praha.cz).

Skutečné prodloužení (tedy nějaké nastavení délky penisu přidáním „materiálu“) ale možné není. „Možnosti prodloužení jsou dané anatomickými možnostmi pacienta a není možné prodloužit více,“ vysvětluje Tomášek. Operace se provádí uvolněním závěsu penisu, průměrně se dosahuje prodloužení v klidovém stavu o 1 cm.

Od této operace však zrazuje další plastický chirurg Svatopluk Svoboda (www.svatopluksvoboda.cz), který nám odpověděl na několik otázek.

Co si myslíte o zvětšení penisu?
Že není možné.

Tuhle informaci jsem našel také, ale dopátral jsem se i k informaci, že lze povolit závěs penisu, a tak ho prodloužit...
Podívejte se, skutečně efektně a efektivně prodloužit penis prostě nelze. Povolení vazu vede k poškození pacienta. Opticky tak sice penis v klidovém stavu prodloužíte třeba o jeden, dva centimetry, ale chlapi jsou z toho nešťastní. Když se penis ztopoří, spadne a je neovladatelný.

V sexshopech a na internetu se prodávají pomůcky na prodloužení penisu, které si můžete na penis nasadit. Ty pak na penis působí dlouhodobě. Mohou mít ty nějaké výsledky?
O takových pomůckách nic nevím.

A co se týče vzhledu penisu, když je muž nespokojený nikoli s jeho délkou nebo šířkou, ale celkovým tvarem. Má ho třeba nějak nepřirozeně zakřivený...
Žádný rozumný chlap si do penisu řezat nenechá.

  • Resumé: Sní-li váš partner o plastické operaci penisu, rozmluvte mu to!

Čtěte také...

Reklama