Bulvár

Rozumné ceny a příjemná obsluha rozhodne

Kdy navtěvuje restaurace čtenářka Jindriska8 a co je pro ni ropzhodující, aby zůstala, se dočtete v jejím příspvěku, za který děkujeme. Najdete v něm i doporučení na restauraci, kde se poslední dobou dobře najedla a dovázela spokojena.

Hezký den všem, myslím, že není moc lidiček, co by nenavštívili restauraci či hospůdku, kde můžou posedět, poklábosit a hlavně se najíst bez práce. Restaurace vyhledáváme pouze při rodiných oslavách, na dovolené a při cestování a tak jsme mohli porovnávat, která je ta nejlepší.

Při vstupu je pro nás důležitá čistota, měla by se tam nacházet nekuřácká jídelna, u výčepu nesmí sedět pracovní četa v montérkách, rozumné ceny a příjemná obsluha, to rozhodne, zda se tam najíme.

U nás, takovou jednu oblíbenou restauraci máme, najdete tu velký výběr jídel všeho druhu, velké porce a na talíři nesmí chybět zeleninová obloha, kde na talíř dají kus masa, hranolky a jenom proužek papriky,to nás neláká. Porce tam jsou veliké, že mě většinou stačí poloviční a ještě mám co dělat,abych to snědla, když něco zbyde, tak vám to ochotně zabalí a můžete to spapkat doma, mají to běžně zavedené.

restaurace

Jako oblohu vám dají bílé a červené zelí, papriku, okurku, rajče, pomeranč, salát, meloun, krásně vše nazdobí, zatím jsem se s tím ještě nikde jinde nesetkala.

porce

Naposledy jsme tam byli před prázdninami, při příležitosti 88 narozenin moji maminky, která je čilá, moc ji chutná a velká porce pro ni není problém. Jestli pojedete na výlet a navštívíte Babiččino údolí a přehradu Rozkoš, tak snadno restauraci najdete a přesvědčíte se sami.

Dcera pracovala jako servírka a občas se jim stalo, že jim někdo utekl bez placení. Vypadal slušně, měl příjemné vystupování, poručil si dobré jídlo a pití, dobře se najedl, na stole nechal cigarety a zapalovač a odskočil si a už se nevrátil.

Příští týden jedeme s vnoučaty na dovolenou a tak se těším, že zavítáme do některé restaurace v Ústeckém kraji a budeme porovnávat a hodnotit, ale určitě vyhraje ta v našem městě.

S pozdravem Jindriska8

A proč nám neprozradíte, ve kterém městě se nachází a jak se jmenuje vaše oblíbená restaurace? Třeba bychom ji také rádi navštívili. A že jsem tak smělá, co to máte na talíři? Vypadá to jako kuře na paprice, vidím tam i knedlík...ale k tomu mi nějak nepasuje ta obloha.

Co vy na to, milé ženy-in? Přispějete také svou troškou k dnešnímu tématu? Máte nějakou restauraci, kterou byste ráda doporučila, nebo jste se s takovou ještě nesetkala? Co vám na restauracích vadí? Co vás odradí natolik, že už se do ní nikdy nevrátíte? Buďte klidně konkrétní a restaurace jmenujte. Dobré i ty špatné.

redakce@zena-in.cz

   
25.07.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Jindriska8 [*]

    Restaurace se jmenuje Tropic a najdete ji taky na internetu.Na talíři je kuřecí kapsa pouze s oblohou,ty knedlíky patří ke kachně.Sml22

    superkarma: 0 25.07.2011, 12:04:43

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme