Bulvár

Roztržití bývají i muži!

Hezký den,

když se povídá o roztržitosti, vybavuju si svého tchána.
Když se tyhle historky vyprávějí, vypadá to jako velká legrace, což o to, úsměvné to je. Ale v realitě - soužití s tímhle člověkem je prostě na zabití.
Vyšlete ho na nákup, vrátí se za několik hodin, v tašce má opravdu něco úplně jiného, než potřebujete, ale na svoje pivo tedy určitě nezapomene.
Jede vám naproti na nádraží, potká známého, zapovídají se, v ten moment asi zapomene, kam jel, otočí se a jde domů a diví se, že tam ještě nejsme :o))
Na výletě na kolech potřebuje něco z batohu, zastaví, sundá batoh, ale už ho na záda nedá. Naštěstí nějaký dobrák po revizi peněženky a mobilu vrátil aspoň zbytek batohu s doklady...
Jde nabrat cukr do pytle pomocí hrnku, ale ve svém zaujetí či zamyšlení si nevšimne, že má hrnek otočený dnem vzhůru a nabere, jenom mini čepičku. No tenkrát se tchyně málem skácela k zemi :o))
Že je schopný vzít na sebe každou botu jinou a jakékoliv oblečení , to by asi nikoho nepřekvapilo.
Ale jeho největší kousky se staly ve škole, kterou tolik miloval a ještě nedávno v požehnaném věku tam chodil vyučovat.
Během hodiny německého jazyka usnul, vzbudil se asi rámusem ve třídě, zapomněl, kde byl a co učí, a začal mluvit na studenty francouzsky...
Nebo si vzal jiný seznam se studenty a při zkoušení zjistil, že nikdo asi není přítomný.
 
Jenže na tenhle "nejslavnější" příběh naštěstí nemá :o))
Roztržitý vědátor zapomněl, že jel do práce autem a odjel domů busem. Druhý den ráno se vzbudil a zjistil, že mu někdo ukradl auto. Zavolala policii a jel do práce na kole. Odpoledne automaticky na parkovišti vlezl do auta, které tam stálo už od předešlého dne, a jel autem domů. Ale zastavila ho hlídka VB a měl co prokazovat, že to ukradené auto je vlastně jeho a  není ani tak kradené jako zapomenuté.
 
Naštěstí ten můj chlap je zatím "v klidu" a není učitel ani vědec, takže tahle deformace nehrozí.
A doufám, že to není dědičné...
 
Takže vám všem přeju co nejméně žehliček v lednici, zapomenutých tašek v obchodech a žádné HOSIPE, jen bystrou mysl :o))
 
Zoulinka
 

 
Milá Zoulinko, váš tchán je prostě třída. A protože jste mne hned po ránu rozesmála, posílám vám dárek. Zpevňující tělové mléko Dove s výtažky z mořských řas.
 
A k tomu roztržitému vědátorovi. Osobně ho znám. Je to jaderný fyzik, dnes již sice v důchodu, ale roztržitý je stále. Ono taky, komu by nehráblo, když chápe nekonečnost vesmíru:)
 
Dnešním tématem je roztržitost. Vaše i vašich známých a příbuzných. Ve všech jejích podobách. Humorných i na zabití.
 
Pište a posílejte roztržité fotky.
 
A když se nám váš e-mail bude moc líbit - tak vám pošleme dárek stejně jako Zoulince!
 
 
A málem bych zapomněl. Dnes vítáme v redakci nového člena - Ivetu Šafránkovou.
 
Krásný den přeje
   
01.11.2005 - Společnost - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Exupery [*]

  Tohle má můj táta taky a žít se s ním dá v pohodě třeba když jsme jeli k babi, tak zapomněl zastavit u barálu a jel dál, neznámo kam. Nebo běžel na poštu za 5 minut šest podat Sportku (dřív se to tak dělalo) a když na něj máma volal z okna, kam jde, tak řekl, že podat tu Sportku, a ona na to kde že má ty tikety, smaozřejmě je nechal doma. A nejlepší bylo, když vezl mámu do práce cestou do svý práce a nějak nemohl nastartovat, tak roztlačoval auto, objel barák a měl mámu naložit, ale zapomněl na to a ona mu za půl hodiny volala, kde je, a on že prej v práci. A máma stála ještě před barákem. A já to mám po něm, jednou jsme jeli s jedním bejvalým taxíkem z jedný hhospody do druhý (střízlivý po jednom pivu) a já nasedla a vyrazili jsme, já usedla vedle řidiče, ještě asi 5 minut jsem pořád směrem dozadu něco vykládala a divila se, že taxikář je tak drzej, že mi furt odpovídá on a pak jsem zjistila, že vzadu nikdo nesedí, že jsem mu ujela

  superkarma: 0 01.11.2005, 15:43:07
 2. [4] teruna [*]

  tak tohle snad nemůže být ani pravda, že takový člověk existuje, to bych ho asi brzo zabila, ještě, že jsem zatím nikoho tak "bláznivého" nepotkala, to má snaa Alzheimra, ne?

  superkarma: 0 01.11.2005, 14:21:45
 3. avatar
  [3] mutina [*]

  Tak přesně tohle se stalo našemu profesorovi na francouzštinu. Po krátkém zdřímnutí na nás hovořil německy a divil se našim nechápavým obličejům.

  superkarma: 0 01.11.2005, 14:05:58
 4. avatar
  [2] Suzanne [*]

  No to je běs Ale myslím, že v roztržitosti na pohlaví až tak nesejde Resp. roztržití bývají spíš muži, protože ženy si to nemůžou dovolit

  superkarma: 0 01.11.2005, 11:36:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme