.

Roztomilí plyšáci do mikrovlnky: Tip na vánoční dárek

Dárky

Roztomilí plyšáci do mikrovlnky: Tip na vánoční dárek

Používáte termofory? Věci, které necháte zahřát, pak je přiložíte na místo na těle a necháte působit příjemné teplo, které se zvolna vpíjí a zahřívá pokožku a svaly? Nebo jej ještě nemáte a uvažujete o tom, že si ho koupíte? Pak máme pro vás skvělý tip od Albi! Určitě se vám mohou hodit i jako vánoční dárek!

Náš tip: kolekci hřejivých zvířátek najdete 4 postavičky z tričkovo-ponožkového materiálu, tzv. Ponožkáče a patchworkové sovičky. 

Albi

Prožít zimu v teple a pohodlí touží snad každý z nás. Hřejivá zvířátka do mikrovlnky jsou skvělými společníky pro studené dny. A navíc jsou tak roztomilá! Pro všechny, kdo ještě nemají své hřejivé zvířátko i pro ty z vás, kdo si chtějí rozšířit svou sbírku, má i letos Albi široký výběr. Své hřejivé zvířátko si vybere z připravené řady Harmony Collection úplně každý! Více ZDE.

Harmony collection je kolekce plyšových zvířátek, která se jednoduše nahřejí 2 minuty v mikrovlnné troubě a vydrží až 2 hodiny hřát. Plyšáci zahřejí, uleví od bolesti svalů, kloubů nebo bříška a za chladných nocí krásně provoní a prohřejí studenou postel. Díky 100% přírodní náplni z lněných semínek a levandule po ohřátí příjemně voní a zklidňují. Jestli se vám líbí hřejivý plyšák jako dárek, pak je to dobrý tip – hodí se prakticky pro každého, potěší a zahřejí Vaše blízké na těle i na duši...

Albi

Nejen hřejí, ale i chladí. Jak si budete přát. Zvířátko můžete využít i na pohmožděniny a otoky. Ponecháte-li jej v ledničce, příjemně chladí.

Toužíte po dokonalém odpočinku, relaxaci, potřebujete vypnout a dobít energii? Vyzkoušejte také kromě hřejivých plyšáků relaxační polštáře, který také najdete v nabídce Albi.  – link na /www.albi.cz/darky-a-prani/relaxacni-polstare.

Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte hřejivé zvířátko!

   
28.11.2014 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme