Během tohoto víkendu se na mnoha místech republiky rozsvítí vánoční stromy. Stejně tomu bude i v Praze na Staroměstském náměstí, kde je už nyní připraven krásný smrk z brdských lesů. Díky projektu sdružení Život dětem můžete díky zaslané SMS symbolicky rozsvítit jednu ze žárovek.

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu na Staroměstském náměstí proběhne tuto sobotu, 27. listopadu kolem 17 hodiny.

Pomozte zachránit dětské životy

Už počtvrté startuje unikátní charitativní projekt radia City! Každý z vás se může stát sponzorem žárovky na pražském vánočním stromě a pomoci tentokrát Klinice dětského a dorostového oddělení Všeobecné fakultní nemocnice v Praze 2 k nákupu speciálního ošetřovatelského lůžka na záchranu dětských životů.

Radio City pro vás připravilo unikátní předvánoční projekt. Vypůjčilo si vánoční strom, a tak s ním také letos můžete rozsvítit Prahu. Sponzorem jedné nebo klidně stovky z jeho žárovek se může stát každý z vás. Tím, že se stanete sponzorem žárovky na pražském stromě, zároveň pomůžete spolu s občanským sdružením Život dětem na místě, kde jde bohužel často doslova o život.

Rádio City by totiž rádo podpořilo nákup speciálního ošetřovatelského polohovacího lůžka, které nutně potřebují na JIP Kliniky dětského a dorostového oddělení Všeobecné fakultní nemocnice v Praze 2 na Karlově.

Posláním jedné DMS si můžete symbolicky rozsvítit žárovku na vánočním stromě a zároveň usnadnit uzdravení těžce nemocným dětem. Přečtěte si příběh malé Šárky, které tu nedávno lékaři zachránili život . Každý si může rozsvítit svou žárovku na www.radiocity.cz a zapsat se tak do seznamu všech sponzorů. Napište dárcovskou DMS a přispějte na záchranu dětských životů. Pište ve tvaru:

DMS ZAROVKA a odešlete na číslo 87777

Cena takto odeslané DMS je 30,- Kč. Občanské sdružení Život dětem z ní obdrží 27,- Kč. Každý, kdo odešle tuto dárcovskou SMS, si může svoji žárovku rozsvítit na www.radiocity.cz . Jednoduchý návod jak na to, jak rozsvítit sponzorovanou žárovku, obdrží každý po odeslání DMS na mobilní telefon jako SMS zprávu

Více informací najdete ZDE.

Reklama