Společnost MALL.CZ se rozhodla navázat na úspěšný internetový projekt Strom přání mikulášskou a předvánoční akcí, která potěší každého, kdo vyhledává romantickou předvánoční atmosféru, inspiraci, voňavé vánoční nápoje a kreativní dílny. Rozsvícení stromu přání spojené s bohatým doprovodným programem se uskuteční v pátek 4. a v sobotu 5. prosince před sídlem Mall.cz v Praze 7.

mall strom

Slavnostní rozsvícení pětimetrového, krásně ozdobeného vánočního stromu bude možné spatřit v pátek 4. 12. v 16:30. Kouzelnou atmosféru dotvoří dětský pěvecký sbor Radost, který zazpívá právě v okamžiku rozzáření tisíců světýlek. Pro potěšení nejmenších pak budou mezi lidmi procházet pohádkové postavičky, které se budou ptát na jejich přání a především na to, co přejí svým blízkým.

Doprovodný program bude během obou dní konání akce stejný: rodiny, páry i přátelé si budou moci pořídit společné fotografie ve vánočně dekorovaném fotokoutku, k výrobě vánočních přání a jmenovek poslouží kreativní dílna, která zároveň poradí s balením dárků, a profesionální maskérky budou připraveny tematicky nebo dle přání ozdobit každý dětský obličej. A konečně pro zahřátí bude na místě stánek s teplými nápoji pro děti i dospělé a vánočně zdobené perníčky. O příjemnou náladu se v pátek i v sobotu postará kapela, která bude hrát vánoční koledy a známé melodie. V sobotu 5. 12. navíc přijde i Mikuláš, čert a anděl.

Rozsvícení stromu přání společnosti MALL.CZ se nese v duchu hesla internetového projektu Strom přání: „Je příjemné dárky dostávat, ještě krásnější je někoho obdarovat a těšit se z jeho radosti. Přejte si něco pro své blízké a my každý den jedno přání splníme.“

Více informací k oblíbenému projektu najdete na: https://stromprani.mall.cz/ .

Strom přání najdete na náměstí mezi budovami ArtGen office gallery, U Garáží 1, Praha 7 – před výdejním místem MALL.CZ v pátek 4. 12.,     16–19 hodin, v sobotu 5. 12., 13–18 hodin.

Reklama