Bulvár

Rozšiřuji téma o průšvihy našich dětí

Milé čtenářky, tak mě tak napadlo, že dnešní téma průšvihů vlastních by nebylo špatné rozšířit o maléry našich dětí. Co jste všechno řešili z pozice rodiče?

Na nápad mě přivedla Pajda se svým příspěvkem z pohledu pedagoga. Takových mezi vámi ale určitě nebude mnoho, ale maminek ano, takže určitě řešíte i průšvihy svých dětí. Co ve škole provedly a jak se vám věc podařilo urovnat? Už si vás volali ze školy na kobereček? Jak reagujete? Zuříte, domlouváte, trestáte, smějete se....to všechno nás zajímá. Pište tudíž nejen o sobě, ale i o svých povedených dětičkách. Těšíme se na adrese:

redakce@zena-in.cz

   
15.02.2010 - Blog redakce - autor: Simona Škodáková

Komentáře:

  1. avatar
    [1] kačinka [*]

    Když byl synek asi v páté třídě, vylezlo z něj, že bude mít třídní důtku ještě s jedním kamarádem. Na dotaz proč z něj vylezlo, že spolužák provokoval a tam mu hodili čepici na zem do sněhu. Jako důvod se mi to nezdálo a domluvila jsem se s maminkou kamaráda, takto mojí nejlepší kamarádkou, že se na to půjdem do školy svorně zeptat. Ředitelka se tvářila vážně a pravila, že kolemjdoucí důchodkyně si stěžovala ve škole na šikanu před školou a za viníky byli vypátráni a označeni naši synci. Ne že by to byli svatoušci, ale do šikany mělo jejich líčení události daleko. Nakonec z ředitelky vylezlo. že šlo fakt jen o tu čepici. Začaly jsme se s kámoškou dusit, poděkovaly a vypadly z ředitelny, chechtat na celý kolo jsme se naštěstí začaly až venku. Od té doby, když chce někdo naznačit, co si myslí o škole či pedagogovi, řekne jen heslo "čepice".

    superkarma: 0 15.02.2010, 12:45:26

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme