Bulvár

Rozšířená nabídka Happy Meal pro vaše děti

MccdonaldChcete svým dětem dát nejen tolik oblíbené kuřecí kousky nebo cheeseburger, ale také něco lehkého se spoustou vitamínů? Happy Meal s hračkou od McDonald’s představuje nové kombinace.

Dětský Happy Meal rozšířil svou nabídku, a tak si děti mohou jako svůj snídaňový Happy Meal vybrat McMuffin s vajíčkem, toast se šunkou a sýrem nebo pouze se sýrem a nově také výborný jogurt s ovocem a se sušenkami Bebe, což dodá dětem potřebnou energii pro začátek dne. Nápojem ke snídani může být voda, džus, BIO mléko či milk shake, tak jak jsou děti zvyklé z domova.

MccdonaldHappy Meal doplnil také dětské obědy, které jsou plné bílkovin a vitamínů. Například kombinace kuřecího masa Chicken McNuggets a zahradního salátu spolu s ovocným dezertem jsou vyváženou variantou chuti a zdraví. Letošní dezertové novinky jsou plné ovoce - ovocný kelímek nabízí osvěžující kousky šťavnatého jablka, pomeranče, hroznů a voňavého melounu od fimy Chiquita. Sladké ovocné pokušení i bez čokolády představuje pro děti ananasová tyčinka z extra sladkého ananasu a ananasovou šťávou pro zdravou svačinu. Happy Meal přináší dětem tradičně nejen skvělé jídlo, ale také malou hračku.

 Více na www.mcdonalds.cz

   
06.09.2011 - Společnost - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme