Moje milá Ženo-in,
 
nejdříve musím pozdravit celou bezva redakci a poděkovat za skvělé čtení i soutěžení a nedá mně to a musím vám hlavně napsat, jak jsem dopadla vloni já na vánočním nákupu, a tím zrovna všechny varovat.

Potřebovala jsem dokoupit ještě nějaké menší dárečky, tak jsem se vydala do města, kde na náměstí probíhaly vánoční trhy. Chodila jsem mezi dřevěnými domečky plnými zboží a tlačila se mezi lidmi, abych taky něco koupila. V jednu chvíli jsem ucítila takový tlak, někdo do mě strčil, jenom jsem si podvědomě chytla kabelku pod paží a šla dál.

Druhý den jsem se chystala opět do města, vyndala kabelku a chtěla si z ní něco vyndat a v tom vidím, že je tam jaksi světlo, a tak jsem zjistila, že mám kabelku celou po jedné straně rozříznutou.

To byl ten tlak, kabelka zastrčená více pod paží, ale již rozřezaná a naštěstí nevykradená. To již zloděj nestačil, kdybych ale kabelku nechala dál volně v ruce, určitě by v ní hodně věcí chybělo.

Takže varuji všechny před takovými nenechavci.
 
Přeji všem krásný předvánoční den.
 
japa


Tak to vidíte. Přesně jak jsem si to myslel. Vánoce jsou zlodějský ráj, všichni se předzásobí penězi, aby měli co utrácet, a pak to vypadá přesně takhle. Rozřezané kabelky a okradení lidé. Měla jste velké štěstí! Samozřejmě moc děkujeme za pochvalu!:-)

Napište mi také vy vaše zážitky na adresu redakce@zena-in-cz!

Reklama