Léto je dobou, kdy svá chodidla vystavujeme v otevřených botách a sandálech. Aby ne, pěstěná nožka v páskových střevíčcích vypadá přece tak sexy! Ale ruku na srdce, je opravdu tak pěstěná, jak si myslíme? Nezanedbáváme tak trochu tuto část? Máme sice perfektně depilovaná lýtka, nalakované nehty, ale věnujeme stejnou pozornost a péči i svým chodidlům? Jen se na ně podívejme trochu zblízka, zaslouží si to.

Chodidla jsou každodenně zkoušena řadou agresorů.
Chůze, postávání, chlad, vysoké podpatky, to vše se nepříznivě podepisuje na jejich vzhledu i zdraví. Vlivem těchto negativních faktorů se pokožka stává hrubší, vysouší se, ztrácí svoji pružnost a vláčnost.

Existuje ale jednoduché a hlavně rychlé řešení, jak dát pokožku chodidel znovu do skvělé kondice.

Řada Neutrogena® NORSKÁ RECEPTURA (kterou jistě znáte z péče o ruce) je vyvinutá s dermatology a je charakteristická vysokým obsahem glycerinu v kombinaci s vitaminem E. Ty formují její silný hydratační potenciál a schopnost chránit pokožku před vnějšími agresory.

  

Máte suchá chodidla?

Pro viditelně jemnější a hebká chodidla již po 1 týdnu vyzkoušejte Krém pro suchá a poškozená chodidla od Neutrogeny®. Díky NORSKÉ RECEPTUŘE intenzivně hydratuje, ihned zklidňuje a zjemňuje a pomáhá chránit před vznikem drsné a ztvrdlé pokožky.

 

 

Máte unavená a přehřátá chodidla?

V horkém počasí chodidla trpí ještě více. Znáte to, po celém dni se i vaše chodidla mohou cítit unavená a přehřátá, pokožka vysušená a někdy dokonce hrubá. I pro takový problém má Neutrogena® NORSKÁ RECEPTURA řešení: Balzám pro osvěžení a relaxaci chodidel, který hydratuje, osvěžuje a uvolňuje unavená a přehřátá chodidla, aby byla opět hebká a příjemně uvolněná.

 

Krém a balzám si můžete zakoupit v drogeriích DM, Rossmann a Schlecker.

 

Máte popraskaná a extrémně suchá chodidla?

Změny teplot, namáhání chodidel nebo případné zdravotní problémy s pokožkou často oslabují obranné mechanismy pokožky chodidel, a mohou tak s sebou přinášet záněty, vysušení nebo zhrubnutí kůže... to vše může vést až ke vzniku prasklin, které mohou být velmi nepříjemné, až bolestivé. Prasklina bývá často poslední fází zanedbaného vysušení pokožky.

 

I na tento problém vyvinula Neutrogena® NORSKÁ RECEPTURA řešení – Intenzivní péči pro popraskanou a velmi poškozenou pokožku chodidel. Ta působí komplexně a účinně proti prasklinám - obnovuje a hojí extrémně suchou, popraskanou a silně poškozenou pokožku chodidel. Díky unikátnímu složení, které bylo vyvinuto s dermatology, napomáhá hojení s viditelnými výsledky již od 1. dne – což je klinicky prokázáno. Nanáší se lokálně na poškozená místa a výsledkem jsou dlouhodobě regenerovaná, znatelně jemnější a vláčnější chodidla.

Tento přípravek je k dostání pouze v lékárnách.

 

Trápí vás nějaký problém s pokožkou chodidel? Už nemusí, na každou bolístku vašich nohou má Neutrogena® NORSKÁ RECEPTURA řešení. Stačí si vybrat, vždyť zdravé a krásné nohy jsou vaší vizitkou.

 

Více informací o přípravcích Neutrogena® NORSKÁ RECEPTURA naleznete ZDE.  

Nyní má 20 z vás šanci vyhrát balíček s péči o vaše chodidla v hodnotě 320 Kč. Balíček obsahuje krém na suchá chodidla a balzám pro osvěžení a relaxaci chodidel. Soutěžte ZDE. 

 

Dne 25.6. bude dermatoložka odpovídat na Vaše dotazy ohledně suchých a popraskaných chodidel. Položit dotaz můžete už dnes. VSTUPTE.


 
Reklama