Bezešvé elastické spodní prádlo Gina s přídavkem výtažků z aloe vera totiž patří právě do šatníku žen, kterým záleží nejen na pěkném a svěžím vzhledu, ale nebojí se žádat ještě něco navíc.

Toto výjimečně jemné prádlo se stalo na našem trhu v  krátké době velmi oblíbeným a žádaným zbožím. Je vysoce kvalitní, trvanlivé a díky speciální technologii výroby také velmi pružné, jemné a hladké. Má v mnoha případech zeštíhlující efekt, a díky svým vlastnostem může být použité i jako sportovní prádlo.

 

Prádlo s výtažky léčivé rostliny Aloe Vera není žádnou novinkou v  kolekci Gina. Právě naopak, je to již delší dobu velmi oblíbená položka v naší nabídce.

 

A jak to vlastně funguje?

 

Aloe vera je populární rostlina, jejíž léčivé vlastnosti jsou již dlouho známé. Doposud se její blahodárné účinky využívaly především v oblasti kosmetiky a potravinových doplňků. V listech aloe je obsaženo víc než 140 známých biologicky aktivních látek. Mukopolysacharidy mají antibakteriální a protizánětliví účinek. Biostimulátory urychlují regenerační a metabolické procesy. Díky obsaženým saponinům působí látky jako přirozený čistič a mírné anestetikum. Proteiny v aloe vera obsahují aminokyseliny, které pomáhají vytvořit zdravější pokožku.

 

Velmi jemný polyamidový úplet společně se speciálně vyvinutou aplikací léčivých látek aloe vera dávají bezešvému spodnímu prádlu Gina jedinečné vlastnosti. Během nošení se účinné látky průběžně uvolňují. Tak ošetřují a pečují neustále o vaši pokožku. Mají lehce zvlhčující účinky, působí hojivě a antibakteriálně.

Pomocí lehce chladivého efektu redukují napětí suché pokožky a zajišťují pocit hebkosti a svěžesti po celou dobu nošení. Prádlo je proto vhodné i pro lidi s velmi citlivou pokožkou.

 

Účinné látky jsou vázány ve struktuře úpletu a do pokožky se uvolňují postupně. Laboratorní testy po mnohonásobných pracích cyklech prověřily jejich odolnost a potvrdily, že prádlo si své vlastnosti zachovává po dlouhou dobu užívání.

Tuto speciální aplikaci vytvořila známá mezinárodní společnost Dystar. Díky svému dlouhodobému výzkumu nabízí pouze prověřené, spolehlivé a účinné produkty pro zlepšení vlastností textilních materiálů.

  

Více o nabídce najdete na www.gina.cz.

 

Právě teď soutěžíme o 10 poukázek v hodnotě 800,- Kč na nákup v e-shopu na www.gina.cz! Zapojte se do soutěže a vyhrajte! 

Reklama