Rodina

„Rozmazlující dny“ v Paláci Flóra

palác Flora

Palác Flóra připravil pro své zákazníky akci s názvem „Rozmazlující dny“. Této nabídky se může zúčastnit každý, kdo v Paláci Flóra během jednoho měsíce o víkendech utratí více než 5 000 korun. Členové Věrnostního klubu pouze částku 2 500 korun. Každý měsíc až do konce roku získají tři vylosovaní výherci voucher na balíček služeb, obsahující program pro dva na celý den strávený v Paláci Flóra. Například thajskou masáž pro dva nebo večeři v hodnotě 1 000 korun. Přijďte tedy do Paláce Flóra a užijte si víkendové nákupy.

palác Flora„Věříme, že jsme pro své návštěvníky připravili zajímavou nabídku. Přáli bychom si, aby k nám našli cestu všichni ti, kdo si chtějí zpestřit víkendový den a užít si všech služeb, které Palác Flóra nabízí,“ říká Zuzana Trédlová, marketingová ředitelka Paláce Flóra.

Celá akce začala 1. dubna a potrvá až do konce roku 2009. Palác Flóra pak každý měsíc vylosuje tři šťastné výherce, na které čeká „Rozmazlující den“. Získají balíček služeb, který obsahuje umytí automobilu, thajskou masáž pro dvě osoby, nalíčení na večer zdarma, kadeřnické služby, 2 vstupenky do kina, 2 kávy a večeři v hodnotě  1 000 korun.

Do slosování o tento balíček budou zařazeni zákazníci, kteří během víkendů nakoupí v daném měsíci za více než 5 000 korun. Pro členy Věrnostního programu, který Palác Flóra nabízí svým návštěvníkům od listopadu minulého roku, je tato částka nižší, a to 2 500 korun.

Každý, kdo uskuteční nákupy za stanovenou částku a přinese na infostánek účtenky, na kterých budou všechny nákupy zaznamenány, bude následně zařazen do slosování, které proběhne vždy na konci měsíce. Palác Flóra poté na svých internetových stránkách zveřejní jména šťastných výherců. Kartičku do slosování získají návštěvníci Paláce Flóra na recepci ve  3. patře.

Přijďte si tedy o víkendu užít veškeré služby, které Palác Flóra nabízí, a zvyšte tak svou šanci na příjemnou výhru!

Neváhejte a přijďte nakupovat!


Nákupní galerie Palác Flóra byla otevřena 20. března 2003 a za necelé čtyři roky své existence si dokázala získat přízeň nejen obyvatel okolních částí Prahy. Důkazem je neustále rostoucí návštěvnost i zájem obchodů o možnost prodeje v této galerii. Palác Flóra, nákupní galerie ve středu Prahy, nabízí svým návštěvníkům 119 značkových obchodů domácích  i světových značek, 8 kinosálů Cinema City, jediné kino IMAX v České republice, restaurace, kavárny, služby, dětský koutek  a podzemní parkoviště, ale především příjemnou atmosféru.  Palác Flóra důsledně dbá na dodržení svého motta „Jedinečný zážitek z nákupu“.

   
19.06.2009 - Finance a práce - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] libuno [*]

  Opět komerční článek. Jděte nakupovat bez ohledu na účel. Utraťte veškeré peníze. Bohužel, jestli nejste movití, tady nemáte co pohledávat. Pokud ano, jistě v nabídce něco najdete. Je to o útratě. Kéž bych se toho jednou dočkala! Raději budu zdravá a bez peněz (to do hospody nelez) než bohatá a nemocná. Co kdyby nám naše redakce vypsala soutěž, že kdo v měsíci nejvíce přispěje nějakým příspěvkem, že by něco mohl vyhrát. Nejen o klikání, ale i o příspěvcíxh pod články. Myslím, že by to bylo daleko rozumnější nebo ne?

  superkarma: 0 20.06.2009, 23:09:44
 2. [3] free [*]

  nejsem z PrahySml80

  superkarma: 0 19.06.2009, 14:13:33
 3. [2] Jasmína [*]

  Do Flóry chodím nakupovat Sml67

  superkarma: 0 19.06.2009, 11:15:37
 4. avatar
  [1] polimurda [*]

  No  tak  nevím  jestli  bych  v  dnešní  době  utratila  za  něco  5  tisíc  , ale  ve  věrnostním  klubu  o  polovinu  méně.  Radši  bych  peníze  investovala  do  něčeho  lepšího.           Sml24Sml24

  superkarma: 0 19.06.2009, 10:59:37

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme