Hrajeme hádankovou soutěž. V páteční hádance jste měly odhalit autora jednoho krásného citátu o lásce, byl jím slavný brouk John Lennon...

V páteční hádance jte měly, milé čtenářky, napsat autora tohoto citátu...

Dankáš: miluči déšť, když však burší, jdeš se schonit, ahom nezmolet. Dankáš: miluči slunce, když bur svítí, jdeš nit schohom do stílet. Dan strach, že mi činoho dne burneš: milunit tě.

Nejprve bylo ale potřeba citát rozluštit. V nápovědě jste zjistily, kolikátá slabika v každé větě je pozměněna a jak. Po jejich pozměnění zpět jste dostaly citát...

Říkáš: miluji déšť, když však prší, jdeš se schovat, abys nezmokl. Říkáš: miluji slunce, když však svítí, jdeš se schovat do stínu. Mám strach, že mi jednoho dne řekneš: miluji tě.

Jeho autorem je John Lennon - což byla také správná odpověď.

Jako správnou odpověď jsem bral i Boba Marleye, kterýžto je autorem obdobného citátu...

Říkáš, že miluješ déšť, ale když prší, otevíráš deštník… Říkáš, že miluješ slunce, ale když svítí, hledáš stín… Říkáš, že miluješ vítr, ale když fouká, zavřeš okno... A proto se obávám dne, kdy řekneš, že miluješ mě.

Uhodly jste?

Co můžete vyhrát?

knihaV této hádanakové soutěži můžete získat opět dvě ceny. Tentokrát je to kniha Mystický sex od A do Z autorky Cassandry Lourisové (vydala METAFORA) a krásný balíček kosmetiky AVON ANEW reversalist s dvoutýdenní obnovovací péčí.

anew

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 19. 7. 2012 do 20. 8. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 5 hádanek, zařadíte se do slosování o knihu Mystický sex od A do Z. Pokud odpovíte správně alespoň na 11 hádanek, zařadíte se také do slosování o kosmetický balíček AVON ANEW reversalist s dvoutýdenní obnovovací péčí.

Reklama