Milé ženy-in,
tak se zdá, že má většina z vás doma hodná a milá zlatíčka... ani stopy po nějakém odmlouvání, drzosti, hulení trávy a jiných pubertálních výstřelcích. Ne? Tak to aspoň vypadá podle vašich příspěvků - stížnosti by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Druhá možnost je ta, že jste se natolik poznaly ve stescích Jatunky, Maši a Konvalinky, že už k nim prostě nebylo co dodat.

V každém případě díky za důvěru a za všechny názory.  A jestli vás kolegyně v práci denně krmí historkami o svém dospívajícím géniovi (výherci matematických olympiád, hvězdě tanečních, budoucí Superstar a miláčkovi davů), zkuste ji uzemnit poznámkou ve stylu: „No, když jsme tak naposled s naším Kájou kouřili vodní dýmku, tak se mi svěřil, že si chce nechat na záda vytetovat draka. Myslím, že je to fajn nápad, bude se to určitě líbit holkám!"

A až pak přijdete domů, pozvěte Káju na vodnici do čajovny. Bude zírat, ale ještě víc budou zírat kámoši, až jim řekne, jakou má super matku.

Ještě zbývá oznámit, kdo od nás dostane životabudící vitaminy: bylo to važně těžké, ale nakonec jsme vybrali chovatelku Kadlu za její originalitu, humor a nadhled. 

Mějte se fajn a těším se na vás nad dalším tématem! 

Reklama