Mladý Brit se na vlastní kůži přesvědčil, že odmítat vášnivou ženu se nevyplácí. Poté, co na večírku odmítl nabídku k sexu od své bývalé přítelkyně, vrhla se rozlícená žena na něj, roztrhla mu kalhoty a ze šourku násilně vytrhla levé varle. Sedmatřicetiletý Jones zůstal paralyzován v trýznivých bolestech, čekal vše možné, ale takovýto inzult ho šokoval.

 

 

Jeho bývalá přítelkyně, čtyřiadvacetiletá Amanda, se rozzuřila a jako lítá saň Jonese napadla, utržené varle se navíc pokusila rozkousat a spolknout. Zřejmě to pro ni bylo příliš tuhé sousto, protože polorozkousané varle opět vyplivla. Sebral je Jonesův přítel a donesl záchranářům, kteří na místo přijeli.

Lékařům se bohužel varle nepodařilo přišít nazpět, bylo natolik poškozené, že veškerá snaha byla marná. Amanda byla v Liverpoolu odsouzena na dva roky do vězení. Trauma, které Jonesovi způsobila, si však s sebou pravděpodobně ponese celý život.

Jak je možné, že se v některých lidech objeví zčistajasna taková obrovská agresivita? Lze něco podobného provést v afektu, nebo jsou jedinci, kteří v sobě mají sadistické sklony a podobný čin si naplánují? A jak se může cítit postižený muž?
                                                        
Komentář odborníka
Otázka je, nakolik se taková agrese objeví opravdu „zčistajasna“. Ono to sice navenek může vypadat, jako že se nic neděje, a „zničehonic“ přijde obrovský výbuch, ale ono to bude asi spíš trochu jako s poslední kapkou. Pocity vzteku (nebo i jiné emoce) se v nás dlouho střádají, protože je nedáme najevo, ale potlačujeme je, a pak najednou nastane moment, kdy už potlačování prostě dál nejde a celý ten kyblík se vyleje… a to může někdy být i docela bouře, jako se to např. projevilo u slečny Amandy.

Samozřejmě je možné, že si někdo takovýto čin naplánuje s chladnou hlavou, ale průběh by asi vypadal jinak; velmi pochybuji, že by si dotyčná osoba plánovala, že mužovo varle rozkouše a spolkne, to daleko víc nasvědčuje onomu velikému vzteku, který přerostl v nekontrolovatelný afekt.

A jak se takový muž může cítit? Jelikož to pro něj musel být nejprve obrovský šok, následně veliká potupa a nakonec to přineslo trvalé zmrzačení, tak můžeme téměř s jistotou předpokládat, že otisk této situace si v sobě ponese ještě dlouhou dobu.

Autor komentáře: Mgr. Katarína Filasová

Pro Žena-in připravili odborníci z www.sexualne.cz
Reklama