Domácnost

Rozjeďte to v retro stylu

I přes stále se objevující slovo „krize" nabízí trh spotřební elektroniky řadu trendů a novinek. A stejně jak se střídají módní trendy v průběhu let, i segment spotřební elektroniky občas těží z historie. Retro je opět tady!

retro

„Retro" patří k hlavním heslům letošní sezóny. Na tuto léty prověřenou módní vlnu zareagoval největší měrou výrobce značky Hyundai. Svým sortimentem v retro stylu nabídl ucelenou řadu rádií, radiomagnetofonů i gramofonů, nazvanou patřičně Retro Style. Design inspirovaný skutečnými výrobky z dob první republiky doplněný o moderní technologii vzbudil u veřejnosti velký zájem.

Představte si rádia z dob svých dědečků a babiček. Charismatické provedení v dřevěných skříňkách, patina získaná stářím a důvěrně známý pocit nostalgie - to vše má své kouzlo!

Když připustíte, že jisté modely Huyndai mají nejenom rádio, ale umí přehrávat CD, kazety a dokonce i gramodesky, je to opravdu retro v moderním kabátu.

Hyundai navíc přinesl do segmentu retropřehrávačů svěží vítr, když je obohatil o technologii RIP. Funkce, která umožní přehrávaný záznam převést do formátu MP3 je fenomén. Vždyť formát mp3 ovládl širokou veřejnost a internet. „Empétrojkový" záznam tak můžete mít velmi rychle a to jak z audiokazety, desky, CD a dokonce i z rádia.

retroPro všechny vlastníky rozsáhlé fonotéky či milce starých hudebních nosičů je Hyundai partner, který jim rozumí.

Podívejme se na několik tipů, které by Vám neměly uniknout:

Opravdu typickým zástupcem retra je gramofon Hyundai RTCC611. Ten přináší kromě řádného retro designu s kovovou ozvučnicí také CD přehrávač a analogový AM/FM tuner s manuálním laděním. Mile Vás překvapí, že zvuk vychází nejen z reproduktorů uvnitř přehrávače, ale také i z kovové ozvučnice.

retroDalším povedeným kouskem je retro gramofon Hyundai RT 910 RIP. Ten přehrává rádio a gramodesky. Navíc obsahuje unikátní funkci RIP, takže si můžete přehrávanou písničku převést do MP3.

retroHyundai vyrábí mnoho retro přehrávačů a každému se líbí něco jiného. V opravdu krásném stylu je vyroben model Hyundai RA 701C. Tento model navíc umí přehrávat i kazety, což potěší všechny, kteří se jich prostě nechtějí vzdát nebo mají prostě pásky rádi.

Také Vás napadlo, že některý z přehrávačů je skvělým dárkem? A to nejen pro seniory, protože mnozí z nás máme rozsáhlé fonotéky, mnoho gramofonových desek a jak už to bývá, nechceme se jich vzdát. Vždyť slyšet to praskání a šum na začátku desky má svoje kouzlo!

Kompletní kolekci retro přehrávačů můžete navštívit na stránkách www.hyundai-electronics.cz nebo zakoupit zde: www.eproton.cz

   
06.09.2010 - Technika - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] terezalah [*]

  Máme vybavení v úplně jiném stylu, ale toto se mi na jednu stranu líbí...

  superkarma: 0 27.07.2013, 15:38:51
 2. avatar
  [1] blesksoft [*]

  nemám na to vybavení bytu

  superkarma: 0 03.11.2012, 14:52:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme