Toužíte po pleti, která bude ráno vypadat jako po dlouhých 8 hodinách opravdu kvalitního spánku? Pak je tu právě pro vás Extraordinary Oil Nutri-gold, rozjasňující noční krém s intenzitou masky. Laboratoře L´Oréal spojily v této novince prospěšné esenciální oleje se vzácným olejem argonovým a šípkovým. V průběhu noci je navíc naše pleť nejlépe připravena přijímat hydrataci, a tak bude již po první noci dokonale hydratovaná, hladší a měkčí. Už po měsíci bude pleť krásně rozjasněná a bez pocitu pnutí a sucha.

Úkolem nočního krému je naši pleť především hydratovat, vyživovat a také zklidnit, aby ráno byla opět svěží, vyhlazená a připravená nás dokonale reprezentovat během celého dne. Během noci pleť odpočívá a je připravena přijímat potřebné živiny a dokonale regenerovat. Během spánku jsou aktivovány buněčné mechanismy, které podporují její regeneraci. Proto je právě noc ideální doba, kdy pleť absorbuje obnovující a vyživující látky.

Pleť má přirozenou schopnost, jak se bránit proti agresivním vnějším vlivům, postupem času a s přibývajícím věkem však tato schopnost slábne a je potřeba ji aktivně podporovat. Právě Extraordinary Oil Nutri-Gold pleť během noci nejen vyživuje, ale i rozjasňuje a chrání.

Extraordinary Oil Nutri-gold

Výjimečný rituál, který pleť vyživí a rozjasní.

Naneste krém na noc na vyčištěnou pleť a uvidíte, že již první den po probuzení bude vaše pleť jemná a vyhlazená a po měsíci bude vaše pleť nejen rozjasněná, ale i se sníženým pocitem suchosti.

Krok 1: Po vyčištění aplikujte na tvář tenkou vrstvu

Krok 2: Vmasírujte pomalými krouživými pohyby do oblasti spánků, tváří a čela.

Krok 3: Pro vyživení a zklidnění pleti opět naneste silnější vrstvu a nechte působit 10-15 minut.

Maska je specifická svým nemastným složením, které vám přes noc vykouzlí hedvábnou pleť.

Datum uvedení: září 2015

Doporučená prodejní cena: 299,00Kč/ 11,99€

 * Doporučená maloobchodní cena. Ceny se u jednotlivých prodejců mohou lišit.

Reklama