NOVÁ KOLEKCE PANTENE PRO-V COLOR THERAPY DODÁVÁ BARVENÝM VLASŮM PEVNOST A ZÁŘIVÝ, ZDRAVÝ VZHLED

Pro zdravě vypadající vlasy a dlouhotrvající barvu

Podle průzkumu Pantene Pro-V si více než tři čtvrtiny žen starších 24 let barví vlasy. Přibližně 70 % žen si barví vlasy v průměru každých 4-8 týdnů, ať už jsou přitom ovlivněny současnými módními trendy, nebo prostě jen touží po změně1. Barvení však může po čase vlasy oslabovat a zanechat je na pohled suché či poškozené. Ve spojení s téměř nevyhnutelným blednutím barvy lze snadno pochopit, proč spokojenost žen s výsledky barvení rapidně klesá.

pantene

Pro úspěšné barvení je nezbytné, aby barevné pigmenty plně pronikly k vnitřní kůře vlasu. Vysoká hodnota pH a peroxidy, obsažené v barvě, rozšíří jeho pórovitou strukturu a umožní tak snadnější vstřebání pigmentu. Odvrácenou stranu však představuje ztráta přirozené ochranné vnější vrstvy vlasů (f-vrstva) a jejich zvýšená poréznost. Barva se tak snadněji vymývá, což vede k jejímu blednutí. Povrch vlasů rychle zmatní, postrádá lesk a snadněji dochází k poškození lámáním či třepením konečků.

Tím, že značka Pantene rozumí dopadu procesu barvení na vaše vlasy, bylo možné vyvinout novou kolekci Pantene Pro-V Color Therapy. Je schopna pomoci obnovit ztracený lesk a pevnost vlasů tak, aby vypadaly zdravě a jejich barva zůstala zářivá. Nové tříminutové kouzelné sérum z kolekce Pantene Pro-V Color Therapy vlasům navrací vše, o co barvením přicházejí. Díky speciálnímu složení pomáhá okamžitě obnovit vnější vrstvu barvených vlasů a zanechat je tak na pohled zdravé jako před barvením2. Díky výrobkům kolekce Pantene Pro-V Color Therapy zůstávají barvené vlasy nádherně lesklé, pevné a chráněné před poškozením2.

Odborníci na péči o vlasy značky Pantene byli díky zkoumání procesu obnovy f-vrstvy schopni navrhnout inteligentní složení, které vytváří kolem barvených vlasů jemnou ochrannou vrstvu. F-vrstva je nahrazena všude tam, kde je jí zapotřebí a barva se tak uzavře uvnitř vlasu až na 8 týdnů. Vlasy jsou pevné, odolnější vůči snižování hebkosti i lesku a vypadají zdravě.

Vědci vyvinutá péče sestávající ze tří kroků pomáhá uhladit a chránit povrch vlasu, obnovuje lesk a zanechává nádherné, pevné a zdravě vypadající vlasy.

Seznamte se s kolekcí Pantene Pro-V Color Therapy

Krok 1 - Mytí
Šampón Pantene Pro-V Color Therapy (200 ml - 79,90 Kč)3

Krok 2 - Ošetření
Balzám na vlasy Pantene Pro-V Color Therapy (200 ml - 79,90 Kč)3
Balzám na vlasy bez oplachování Pantene Pro-V Color Therapy (150 ml - 94,90 Kč)3

Krok 3 - Výživa
Tříminutová maska na poškozené vlasy Pantene Pro-V Color Therapy (200 ml - 129 Kč)3
Tříminutové kouzelné sérum Pantene Pro-V Color Therapy (3*15 ml - 129 Kč)3

1 P&G - průzkum trhu
2 Proti poškození způsobenému česáním a úpravou účesu
3 Výše uvedené jsou doporučené maloobchodní ceny. Maloobchodní ceny se mohou u jednotlivých prodejců lišit.

Reklama