Zdraví

Rozhovor ke kávě, dnes na téma stres

Co všechno může u člověka způsobit přemíra stresu, o kterém se říká, že je spouštěčem mnoha závažných chorob? Jaké má uplatnění přípravek HypnoX® StressPro® u zdravého člověka? Na tyto otázky dostanete odpovědi v následujícím rozhovoru, který jsme pro vás připravili.

Hypnox

Dobrý den pane doktore, již více než rok pomáháte lidem, kteří nezvládají stres, v poradně na www.hypnox.cz. Jak vyhodnocujete účinky přípravku HypnoX® StressPro®  s tímto odstupem času?
V klinické psychiatrické praxi nám dramaticky chybí něco účinného mezi „ničím a něčím“. S homeopatií toho v této oblasti medicíny moc nesvedete, účinnost bylinných extraktů je jen málo účinná. Skutečně zajímavých přírodních molekul, které pro pacienta neznamenají začít jíst „prášky na hlavu“ a přesto mu přináší nějaký objektivizovatelný efekt, je opravdu hodně málo a Lactium® (HypnoX® StressPro®) mezi ně beze sporu patří. Jde o přípravek, který optimalizuje reakci organismu na působení stresu. A jen to od něj lze čekat. Není to žádné antidepresivum, lék proti úzkosti nebo na spaní. V každodenních starostech pacientům zcela přirozenou cestou zvedne „frustrační toleranci“, tj. pomůže jim, aby se s všudypřítomným stresem vyrovnávali s daleko větším přehledem. A tím se zlepší automaticky i mnoho psychických problémů, které má stres na svědomí (poruchy spánku, poruchy nálad, a pod).

Hypnox

Co všechno může u člověka způsobit přemíra stresu, o kterém se říká, že je spouštěčem mnoha závažných chorob?
Stres má v medicíně prsty doslova ve všem. Od žaludečních vředů po imunitní choroby. Stres je v etiopatogenezi chorob něco jako naše dálnice D1 pro stav vozu, který po ní jede. Sama o sobě vypadá, že za nic nemůže, ale pokud začne působit na zcela zdravé auto, které po ní frčí, tak je jen otázkou času, než se mu vyklepou tlumiče, prorazí si díru do gum a řidič omdlí po padesátém nárazu do hlavy v důsledku padesátého pokusu jet alespoň chvíli v pravém pruhu. HypnoX® StressPro®  je něco jako ideální správce vozovky, který umožní to celé přežít ve zdraví, i když ten zevní stres, ta děravá silnice, bude existovat pořád. Do doby, než jí nějaký další lhář slíbí spravit (a nespraví), respektive do doby, než nám nějaký další lhář v rámci předvolebního boje slíbí, že změní poměry ve společnosti tak, abychom nežili v permanentním stresu (a stane se pravý opak).

Hypnox

Jaké má potom uplatnění HypnoX® StressPro® u zdravého člověka?
Může si tím pomoci každý a v jakékoliv situaci, kterou charakterizuje zvýšené psychické napětí a stres. Zkoušky, odvykání kouření, vyhazov z práce nebo naopak pohovor před vstupem do práce (před následným vyhazovem), porod či úmrtí, cokoliv.

Můžete nás seznámit s některými kazuistikami z Vaší praxe?
Mám jich mnoho a vesměs pozitivních, HypnoX® StressPro™ je první volby de facto u všech mých pacientů, kteří apriorně odmítají léčbu klasickými psychofarmaky. A že je jich požehnaně.

Na otázky odpovídal MUDr. Miloš Rýc.

Poradnu naleznete na www.hypnox.cz.

   
08.04.2013 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] Trefa [*]

  Trefa:snad kazdy clovek je nekdy nervozni.kazdy ma jiny zvyk jak se z toho dostat.

  superkarma: 0 08.04.2013, 13:36:08
 2. avatar
  [3] blanca [*]

  mám vyzkoušený jiný přípravek  Sml80

  superkarma: 0 08.04.2013, 11:19:14
 3. [2] knihovna [*]

  Pan Dr. Rýc je velmi kontroverzní osoba, která dovede využít vše ve svůj prospěch: počínaje funkcí tajemníka D. Havlové po propagaci výrobku farmaceutické firmy. Ale třeba někomu pomůže nebo už pomohl?Sml80

  superkarma: 1 08.04.2013, 11:10:14
 4. [1] lidicka [*]

  Asi bych to měla vyzkoušetSml80

  superkarma: 0 08.04.2013, 05:39:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Akce pro čtenářky: Velikonoční pečení a vaření s Globusem
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme