Velice liberálně smýšlející maminku má čtenářka Lucie. Nejen, že jí vše vysvětlila, ale nikdy ji za nic neodsuzovala a je ochotná si s ní o sexuálních problémech povídat jako nejlepší přítelkyně...

Jste kamarádky se svojí matkou, milé čtenářky? Právě takový vztah cítí k mamince čtenářka Lucie...


Jednoho dne jsem přišla ze školy domů, v tu dobu jsem chodila asi do 5 třídy a učily jsme se pohlavní ústrojí muže a ženy a strašně jsem se smála. Mamka se mě ptala, co se stalo a já na ní, že nám ve škole říkali, co je to šourek, v tu dobu mi to slovo přišlo strašně vtipné. Mamka se jen pousmála. Nechápala jsem, proč se nesměje se mnou. Za nějaký čas jsme si spolu povídali a ona mi začla povídat o menstruaci a o sexu. Některé výrazy mi přišly strašně vtipné, puberťák - co by jste chtěli :D ale dnes jsem ráda za to, že si našla chvilku a všechno mi tak pěkně vysvětlila a hlavně, že našla odvahu, protože jak vím od kamarádek, jsou matky pro které mluvení v rodině o sexu je tabu.
Třeba jsem nepochopila, že mamka od moji nejlepší kamarádky, které je už 19 let a má chlapce už 3 roky, si pořád myslí, že spolu ještě nespali. Myslím, že dnes už je málo lidí, co čeká se sexem do svatby a nebo na toho pravého.
Jsem ráda, že moje mamka taková nebyla a není :-) dnes si spolu povídáme, jako bychom nebyly matka s dcerou, ale dvě nejlepší přítelkyně a za tento vztah jsem moc ráda :)

Lucie

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 16. prosince 2011: Jak jste se dozvěděla, že děti nenosí čáp?

  • Jak jste se dozvěděla o sexu?

Každý člověk se o sexování mezi mužem a ženou dozvěděl asi trochu jinak. Myslím, že jsou to skutečně zajímavé, poučné i zábavné historky, proto jsem se rozhodl, že si právě tyhle příhody zaslouží místo mezi našimi denními tématy. Řekli vám to rodiče? Kamarádky? Učitelé? Nebo jste se o sexu dozvěděla až od svého prvního chlapce? Napište mi svůj příběh jako příspěvek k dnešnímu tématu a můžete získat zajímavou odměnu. Pro jednu z přispěvatelek tu mám připravenou hru Laškování (vydalo Albi), pro další leporelo Bobr ve školce (vydal Fragment) a ještě pro jednu 555 bodů do Šťastné vánoční soutěže o ceny v hodnotě 30.000 korun!

Chcete-li mít šanci na uveřejnění, ať jsou vaše příspěvky dlouhé nejméně jako předchozí odstavec textu a v naší internetové poště ať přistanou nejpozději 16. 12. 2011 v 15.00 hodin.

laskovani bobr

Reklama