Hodinová  předvánoční soutěž o celkových 5 tisíc korun pokračuje. A po Prskoletce jsou známy i další dvě výherkyně parfémů Miss Sixty Elixír v hodnotě cca 800 Kč.

Ještě před tím, než jim pogratulujeme, však máme smutnou zprávu pro Subinku. Byla sice vylosována, ale protože má místo adresy v registraci uvedeno jen Brno nemůžeme ji parfém poslat a místo ní jsme vylosovali náhradnici.

To co je pro Subinku škoda, je pro ostatní varování. Kdo nemá uvedené plné jméno a kompletní adresu v registraci nemůže u nás nikdy vyhrát…  ZDE ÚPRAVY REGISTRACE

A teď k té radostné události

V průběhu soboty a neděle získala 14 čísel za navštívené hodiny a měla to štěstí, že byla vylosována – prostě budoucí ještě voňavější  čtenářkou magazínu Žena-in.cz je Barča z Liberce!!! Gratulujeme.

A to není všechno.

Do hodinové soutěže máme celkem 5 parfému Miss Sixty Elixír a zatím jsme rozdali jen dva.

Dalším vybraným dnem, ze kterého jsme losovali, bylo úterý. K šanci na získání parfému stačí přijít k nám alespoň ve dvou hodinách vybraného dne – viz pravidla.  

A včerejší šťastlivkyní je držitelkyně 10ti úterních čísel – mmarie z Litvínova!!! Posíláme Miss Sixty Elixír a také Gratulujeme!!!

Hodinovka končí v pátek a  nám zbývají ještě dva parfémy…

A dva dny …

Budeme losovat za středu a čtvrtek.

Na kterou z vás se štěstí usměje ještě nikdo neví.

Co je však jisté, že štěstí přeje těm co se snaží…

PRAVIDLA HODINOVKY

DISKUSE K HODINOVCE

VAŠE ZÍSKANÁ ČÍSLA

Reklama