Jakub D. KočíHolky moje zlatý, už jsem unavenej a půjdu domu...

Omlouvám se, že to píšu tak ležérně, ale příspěvků dnes přišlo do mailu tolik, že jsem je skoro nestíhal číst. Mám z toho velkou radost, i když mi prstíky už skoro neslouží a běhají zhůvěřile po klaviatuře mého pracovního počítače. Díky! Díky! Díky!

Končím dnešní téma seznamování.

A co dál? Ano, ano, slíbil jsem nějaké to knižstvo k rozdání... tááááákže...

  • Čtenářka Eli.Emanuela mě pobavila dnes nejvíc historkou s autobusákem. Dostane proto knížku pro děti Teror z Toweru a k tomu i pěkných 500 bodů do Velké vánoční soutěže.
  • Nejvíce líto mi bylo dnes čtenářky Yazoo. Ocením ji tedy hned dvěma tituly, konkrétně mými Vajgly a knihou High School Musical.
  • A pro čtenářku Demoniku tady mám knížku Pošta pro tebe. Její příběh mi přišel nejvíc ze života.

Oceněné příspěvky

Nově otevřená diskuze: Partnerská seznamka

V dnešní anketách jsem zjistil, že jste holky odvážné a neváhaly byste se seznámit pomocí inzerátu (77,8 %) a dokonce byste takovou službu uvítaly i v našem magazínu (63,6 %). Zatím nám tady taková věc sice nefunguje, ale dají se k tomuto účelu využít například diskuze nebo vzkazy. A hned jsem pro vás jednu takovou veřejnou diskuzi založil, vy přihlášené ji najdete zde: Partnerská seznamka.

A to je vlastně všechno. Doufám, že se vám dnes se mnou v magazínu Žena-in líbilo, zítra se už na vás těší moje dnešní pomocnice Simona Škodáková s tématem: Sběratelství.

Přeji krásný večer a všem neseznámeným ještě jeden vzkaz - vydejte se ještě letos na lov, určitě někoho potkáte!

Reklama