Také čtenářku Lucii rozčilují o Vánocích obchody plné lidí, Ve svém příspěvku k dnešnímu tématu popisuje svůj nedávný zážitek se slevou na kuřata v supermarketu...

Další příspěvek dorazil k dnešnímu tématu od čtenářky Lucie. Je to takový dnešní evergreen - Lucie nemá o Vánocích ráda davy lidí v obchodech...


Co vás štve na Vánocích?
Mě osobně nehorázně rozčulijí obchody plné lidí co do sebe žduchají a předbíhají se aby na ně taky zbylo. Ten Vánoční shon nemám ráda, Vánoce by měly být svátky klidu, bohužel ještě jsem si toho nějak nevšimla a to nejen v naši rodině. Chápu že je plno lidí co chodí do práce a proto nestíhají nakupovat dárky, ale ruku na srdce některým to tak vyhovuje :-/ a to mě pak odrazuje chodit vůbec do toho obchodu, když vím že jsou otevřeny tři kasy a u každé z nich je řada dlouhá dva metry. Slevy sice mají ale lidi se o to tak „bijou“ že to ani není možné. Jako kdysi když v Kauflandu měli slevněné kuře, to jste měli vidět, lidi si to normálně kradli z košíků aby měli aspoň něco protože to bylo hned pryč. Nebo jak se důchodci mlatili kvůli pomerančům že musela přijet záchranka protože ten jeden u toho skolaboval. Když to vidíte příjde to vtipné, jak se tam dvě staré paní bijou o pytel pomerančů, ale když si to vezmete z té druhé stránky, tak to příjde spíše smutné, co lidi dokážou. Chápu že peníze nejsou a nebudou ale už z mé důstojnosti asi bych ji ten pytel pomerančů nechala, pomyslela si své a odešla se vztyčenou hlavou, kdežto na ni by asi každý koukal jak na i..ota :) Ani se nedivím že plno lidí objednává zboží přes internet :)
Lucie

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 21. 12. 2011: Negativa Vánoc

  • Co vás štve na Vánocích?

Prostá otázka, na kterou by se dalo jistě odpovědět jen jednou prostou větou. Ale chcete-li mít šanci k získání jednoho odporně zeleného dárku od AVONU (schválně vám neprozradím, co to je), tak mi napište příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec. Pošlete ho na redakční e-mail uvedený níže a pamatujte, že pokud toužíte po jeho uveřejnění, měl by přistát v redakční e-mailové schránce nejpozději 21. 12. 2011 v 15.00 hodin odpoledne.

Dnes máte také poslední možnost sbírat body do naší Šťastné vánoční soutěže o ceny v hodnotě 30.000 korun. Proto jsem se rozhodl, že k odporně zelenému dárku od AVONU rozdám ještě 2.540 prémiových bodů mezi dnešní přispěvatelky. Kolika přispěvatelkám je rozdám, to se rozhodnu v průběhu dne, podle kvality a zajímavosti příspěvků.

  • Šťastná vánoční soutěž: MVS 2011

avon

Reklama