Krásný den.
K tématu rozchodů mám taky několik zkušeností, které se vám pokusím přiblížit.

Bylo mi necelých 16, byla jsem poprvé pořádně zamilovaná a vše mi připadalo krásné. Jenže po několika měsících jsem začala mít pocit, že něco není v pořádku. Tehdy jsem se začala ptát, ale odpovědi byly jen neurčité. Šli jsme na další procházku a já si říkala, že ať se dělo cokoliv, je to už pryč. Byl krásný letní den, povídali jsme si, líbali se a bylo mi krásně. Když se čas nachýlil a my se museli vydat domů, krásně jsme se rozloučili a ON mi řekl, že pro mne má dopis. Nebylo to nic zvláštního, pokud jsme nebyli spolu, psali jsme si dopisy nebo SMSky. Zůstala jsem na autobusové zastávce, on už odešel domů a začala jsem číst. Dopis mne úplně odrovnal.
Psal v něm, že určitě tuším, že to v poslední době úplně neklape, a že pro mne není dost dobrý. Ani jsem to nedočetla a začala jsem brečet. Ano, tušila jsem to, ale jen do dnešního rána! Po tomhle dni to bylo jako nůž do srdce. Ještě teď, když si na to vzpomenu, cítím u srdce prázdno.

Čas šel dál, já navazovala další vztahy a musela se rozcházet sama. A zjistila jsem, že se rozcházet neumím. Napsat dopis sice zvládnu, ale to nepovažuji za nejvhodnější metodu. A při osobním rozchodu se snažím druhého utěšovat, a to dopadá špatně. Od toho by měl být někdo jiný. Pak to vyzní do ztracena a musím se rozcházet za týden znovu.
Kdysi se kamarádka chtěla pomocí meditačních a relaxačních technik naučit rozcházet, ale nemám pocit, že by se jí to povedlo. Ve stejné době jsem si já připravila rozchod podle horoskopu - oznámit mu, že naše znamení i numerologické rozbory jsou naprosto nekompatibilní. To by přece muselo fungovat, při nejlepším by si myslel, že jsem se naprosto zbláznila. Jenže můj současný přítel by nelenil a našel by nějaký horoskop, kde by to bylo jinak :-)
Zatím odolává všemu, dokonce mi slíbil, že i když zapomněl na mne, naše možné budoucí děti by určitě nikde nezapomněl.
Opravdu doufám, že už nenastane situace, ve které bude potřeba, abych se rozcházela.
Gwendy

Milá Gwendy,
asi mám dnes opravdu špatný den, ale nerozumím té předposlední větě o zapomenutých dětech.
Může mi to někdo, komu to dnes lépe zapaluje, vysvětlit?   
Reklama