pattexKaždý den se stává spousta malých nehod. Když vám upadne na zem vzácná váza, nebo zůstane v ruce ouško vašeho oblíbeného hrnečku po babičce, zamrzí vás to a začnete přemýšlet, jestli máte poškozenou věc opravit, nebo to budete muset vzdát a pořídit novou. Zkuste na to jít jinak. Představujeme vám novinku, která je speciálně určena na lepení keramiky a porcelánu.

Opravte snadno porcelán či keramiku

Památeční porcelánová soška, oblíbený keramický hrneček nebo džbánek po dědovi, takové věci si našly místo v našich srdcích a neradi se s nimi loučíme. I když dojde k malé nehodě a praskne ouško či se kousek odštípne, nechceme tyto věci vyhodit. Proto je vhodné vzít si na pomoc odborníka - lepidlo, které se specializuje na lepení keramiky a porcelánu.

Nový Pattex Repair Special Porcelán je určen právě na lepení porcelánu, keramiky, kamene, terakoty a jiných příbuných materiálů. Lepidlo vytváří velmi silné spojení. Snadno přilne i k tenkým malým plochám a bezpečně odolává vodě i vyšším teplotám.

Pomocí Pattexu Repair Special Porcelán slepíte uštípnutou část kamenné sošky stejně snadno jako rozbitou ozdobnou vázičku či památeční figurku porcelánového andělíčka. Opravíte s ním i ulomené ouško džbánu nebo rozbitý keramický úchyt dveří starodávné komody.

Spravujte své cenné věci s opravdovým odborníkem, aby vás výsledek potěšil a vaše oblíbené předměty mohly zase vypadat jako dřív.

1

2

3

4

Více informací o novinkách naleznete na www.pattex.cz

Reklama