Zdraví

Rozbili mi tukové buňky ultrazvukem!

Párkrát jsem zaslechla slovo kavitace v souvislosti s hubnutím a řekla si, že by vás tahle nová technologie mohla zajímat. A tak jsem si ji zašla sama na sobě vyzkoušet, abych vám mohla podat náležité reference.

V salonu Pretty woman na mě čekala sympatická masérka Adriana. Zjistila, zda netrpím epilepsií, srdeční či kožní nemocí a seznamem dalších potíží, a pak mě svlečenou do prádla položila na lehátko. Vedle mé hlavy zářil zbrusu nový kavitační přístroj Med Contour, který dokáže divy. Speciální hlavicí pomocí ultrazvuku dokáže rozbít vaše tukové buňky. Ty v těle prasknou a jejich obsah se vylije do mezibuněčných prostor, odkud ho lymfatický systém odvede z těla ven jako odpad. U vás pakl dochází k viditelné redukci tukových polštářků všude, kde si budete přát. Na břiše, stehnech, bocích, zádech... Jediné místo, kam přístroj mířit nesmí je obličej. „Tyto přístroje se používají v lékařství při odstraňování enormní obezity už dlouho. Nyní pronikly i do salonů krásy,“ vysvětluje majitelka salonu Renata Hawaz. Rozdíl mezi nimi je jen v intenzitě zvukových vln. Čím tlustší člověk, tím je potřeba zvuková frekvence nižší.

tz

První procedurou bylo otevírání mízních uzlin, na což má přístroj speciální nástavec a Adriana jeho práci umocnila lehkou ruční masáží. To proto, aby se vylitý tuk posléze lépe odplavil z těla. Pak jsem si měla vybrat partii těla, kterou chci zredukovat. U mě jednoznačně břicho. To mi namazala olejem a nastavila parametry požadované síly ultrazvuku u mě 25 kHz. Med Contour je vybaven speciální takzvanou duální hlavicí, na které jsou dvě k sobě nakloněné kovové plochy vysílající vlny. Hlavice obsahuje i vakuovou technologii pro nadzvednutí tukové tkáně. V praxi to znamená, že ultrazvukem není zasahována podkladová tkáň ani orgány, ale jen nechtěný špíček. Zvyšuje se tak účinnost i bezpečí.

r

Adriana mě začíná mučit a hněte hlavicí moje špekaté břicho. Hlavice pálí, ale nevydává žádné zvuky ani vibrace. Jakmile se její ruka na okamžik zastaví, pálení nabírá na intenzitě. Nejprve důkladně prohněte pravou stranu, pak levou. Mezi tím piju vodu, tělo prý při kúře ztrácí tekutiny a je potřeba je doplňovat kvůli lymfatické drenáži, která přijde hned v zápětí.

Po 40 minutách působení ultrazvuku vstávám. Břicho mám celé červené, ale nevadí mi to. Moje míry jsou o 2 centimetry menší než před zákrokem!

Uléhám na jiné lůžko, kde mě Adriana navléká na 20 minut do něčeho jako do nafukovacích rybářských holinek - ty se v různých intervalech nafukují a sfukují - je to přístrojová lymfodrenáž. To samé mě pak ještě čeká na břiše.

weer

Když odcházím, cítím se skvěle, jen mé břicho je chudera trochu pohmožděné. Adriana mě upozorňuje, že tuk z těla mi bude odcházet ještě týden, takže se nedoporučuje alkohol, který jeho odbourávání brání. 24 hodin mám dodržovat klidový režim, jinak cvičit a dodržovat správnou životosprávu. Po několika dnech jsem se doma zvážila a měla jsem o 2 kila míň!

O kavitaci

Tato ultrazvuková technologie se podstatně liší od všech jiných metod dostupných na trhu. Jedná se o alternativu operační liposukce. Tato metoda je šetrná a vysoce efektivní, působí přímo na tukové buňky ve vybraných oblastech. Výsledky jsou po několika zákrocích jasně viditelné

Během ošetření dochází k mechanické lipolýze, která vede k rozkladu tukových buněk, díky čemuž je podpořeno uvolňování mastných kyselin. Zničené tukové buňky se musí z těla odstranit lymfatickým systémem, proto musí po ošetření následovat lymfodrenážní masáž pro podporu tohoto procesu. Doporučovaný interval mezi terapiemi je 7-10 dní. Jedinou nevýhodou je vysoká cena. Deset zákroků pořídíte zhruba za 20 tisíc.

   
29.07.2010 - Hubněte - autor: Simona Škodáková

Komentáře:

 1. [23] sketa23 [*]

  podle mě záleží na tom, kam jdete a jak jsou tam vybaveni, pokud jdete někam, kde to je levný tak logicky tam nemůžou mít ani nějaký supr stroje,dobrý je si ohlídat, je rozdíl mezi medicínskymi a kosmetickými přístroji, já to taky zvažuji a půjdu určitě někam, kde mají lékaře a garantují výsledky...zatim to vidím na aliho v londýnský Sml49

  superkarma: 0 29.06.2011, 11:46:39
 2. [22] Pudi [*]

  Já doufám že jím zdravě,nepřejídám se neznám sladké, pevnou vůli mám ale co stím když mám blbou štítnou žlázu a váha je jednou dole a jednou nahoře .  

  superkarma: 0 27.11.2010, 13:05:40
 3. [21] Mojejolana [*]

  bohužel se mi vůbec nelíbí, že tu alibisticky mažou příspěvky, kde jsou

  poznatky uživatelek zvláště o kvalitě a ceně, a zejména ty příspěvky,

  kde se píše, kde nejlevněji jde podstoupit kavitaci. Jde totiž zrovna o

  můj příspěvek. Ale myslím si, že i ostatní uživatelky si najdou salony,

  kde jim kavitaci na dobré úrovni i s lymfodrenáží dají za dobrou cenu,

  za 1000Kč, a nemusí platit třeba 5 x více za jednu kúru, jako je tomu

  již mnou jmenovaném salonu pro zbohatlíky, který má působnost v Praze,

  Brně a Ostravě. Holky, neplaťte zbytečně co nemusíte, a taky tam je dost

  odtažitý personál, a působí to tam nekomorně, chladně, a vy tam přece

  ztrávíte 2hodiny času, a chcete příjemné ošetření, ne? Tak si rozhodně

  nevybírejte salon s trochu francouzským názvem:)))budete zklamaní, že to

  jde jindě za 20procent této ceny:))Mám za sebou 2kavitace, a dvě před sebou, a obešla jsem si předtím asi

  3-4pracoviště, abych se informovala o cenách, a způsobech práce, a abych

  věděla, jak se tam budu cítit, musím tam prostě zajít. Prostě brouzdat

  na netu nestačí! A udělala jsem správně. V Yes Visage je to dost

  snobárna, odosobněný odtažitý přístup, příliš vysoké ceny. Upozorňuji na

  salon Yes Visage, jsou tam totálně předražení, dáte tam 5.400Kč za

  jednu kavitaci!!!! Já jsem zatím za žádnou nezaplatila více než 1.000Kč

  za jednu kúru včetně lymfodrenáže. Taky někde zaplatíte kolem 3.000Kč, a

  bude to v nějaké slevové akci, ale to je pořád drahé. Já myslím, že

  během roka ceny v těchto salonech klesnou až na 500kč za jednu kavitaci,

  protože jim prostě díky nepřesvědčivým výsledkům přestanou chodit

  klientky a klienti. Chodí tam i muži, u těch jsou ale výsledky ještě

  horší než u žen, protože mají jinou skladbu tuků.Sml80

  superkarma: 0 23.11.2010, 08:17:02
 4. [20] zázvor [*]

  Ono u této metody záleží na tom,co to udělá s lymfatickým systémem.Takový nápor se musí někde projevit.To raději cvičit....a u mne i nežrat.

  superkarma: 0 15.11.2010, 20:56:40
 5. [19] Fofo [*]

  kissmewithlove — #18 co to má znamenat? To si tu někdo dělá srandu? Sml80Sml31

  superkarma: 0 24.08.2010, 11:51:51
 6. [18] kissmewithlove [*]

  HELLO Nejdražší,

  salomykones1@yahoo.co.uk

   Mé jméno je miss, Salomy, jsem 23 let se nikdy neoženil. l viděl váš profil dnes a po procházejí jí několikrát poté l zhotovené mého názoru se na Vás jako někdo, koho jsem si ležel na zbraně tak dlouho, jak láska je znepokojení legraci jste celou noc dlouho s láskou tak drahá chci tě napsat zpět na mě přes mou e-mailovou adresu, aby l vám můj obrázek a budete vědět, kdo jsem. (Salomykones1@yahoo.co.uk). Čekám vidět pošta ok. To je ode mne,

  Vy jeden v mysli,

  Miss Salomy.

  (Vzpomeňte si na dálku nebo barva ani stáří není, záležitost, ale pravá láska záležitosti přidělit v životě)

  HELLO Dearest,

  salomykones1@yahoo.co.uk

   My name is miss ,Salomy , i am 23 years old never married. l saw your profile today  and  after going through it many times then l made up my mind to contact you as someone whom i can lay on his arms as long as love is concern teasing you all the night long with love So my dear  i want you to write back to me through my email address so that l will give you my picture and for you to know who l am. (salomykones1@yahoo.co.uk). I'm waiting to see your mail ok. It is from me,

  yours one in mind,

  miss Salomy.

  (Remember the distance or colour even age does not, matter but true love matters allot in life)

  1. na komentář reaguje Fofo — #19
  superkarma: -1 17.08.2010, 13:45:04
 7. [17] babofka [*]

  Taky jsem si nechala rozbít tukové buňky stejným způsobem. Jen po měsíci opravdu nevím, co mi rozbili, když úbytek 2 cm v pase a 2 cm na bůčcích je zase zpět (jím zdravě a cvičím stále stejně). Prostě jako bych na ničem nebyla a nevyhodila 2500,- z okna... Příště pokud budu chtít investovat do úbytku špeků, obrátím se plastické chirurgy. Bude to bolestivější, ale rozhodně s trvalejším efektem...

  superkarma: 0 30.07.2010, 10:42:47
 8. [16] Anime Otaku [*]

  multistrada — #14 Tam bych řekla, že je to spíš problém životosprávy.

  superkarma: 0 29.07.2010, 17:40:48
 9. [15] Anai [*]

  Slyšela jsem, že se to zas vrací.... trošku podobně, mnohonásobně levněji ale a také s minimálními účinky funguje takový ten přístroj, na který teď chodím spolu s výše uvedenými "kalhotami", takové jako baňkové žehlení to je, nevím, jak se to přesně jmenuje....

  superkarma: 0 29.07.2010, 13:16:40
 10. [14] multistrada [*]

  Já tedy nevím, ale kdyby všechny tyhle přístroje fungovaly, proč by pořád bylo na světě tolik lidí - i těch, co si můžou dovolit zaplatit deseti nebo statisíce - kteří mají problém s pneumatikama kolem celého těla?

  1. na komentář reaguje Anime Otaku — #16
  superkarma: 0 29.07.2010, 12:41:21
 11. avatar
  [13] jazuzinka [*]

  velký bič a malý dvoreček a tohoto přístroje netřeba

  superkarma: 0 29.07.2010, 10:46:31
 12. avatar
  [12] wich [*]

  Kdo není navyklý na dobrý stravovací a pohybový režim, toho technika nespasí Sml80

  superkarma: 0 29.07.2010, 10:06:58
 13. avatar
  [11] oalison [*]

  Kdyby lidi nebyli líní, hýbali se a necpali se jako o závod jídlem, tak by nemuseli vyhazovat peníze do takových blbostí... Pravidelně cvičim, cejtím se dobře a to je důležitý a jestli nevypadám jako manekýna z obálky časopisu, tak se z toho fakt hroutit nehodlám.

  superkarma: 0 29.07.2010, 10:03:18
 14. avatar
  [10] SENSITIVESKIN [*]

  ty rozbité tukové buňky, pokud se pak člověk přežírá, vyrostou jinde, třeba se udělá hrb za a pod krkem...již jsem viděla, je to otřes

  superkarma: 0 29.07.2010, 09:34:39
 15. [9] tetička25 [*]

  Také jsem to 1x vyzkoušela, protože jsem dostala kupón na 50 % slevu, tak jsem 2.200 Kč vydala, ale asi to bylo jiným přístrojem, protože mě nic nepálilo, pouze pískala nějaká tyčinka co jsem držela v ruce, na břiše jsem měla dole 4 cm, stehna 2 cm. Do "nohavic" na lymfatickou masáž chodím 2x do roka, vždy na jaře a na podzim na 10 ležení a má to úžasné výsledky, mám lepším pokožku a jak se odplaví škodliviny, tak i více energie. Dostávám to jako poukaz od dětí k narozeninám a k vánocům a jsme spokojeni všichni, děti koupí poukaz a já si užívám.

  superkarma: 0 29.07.2010, 09:28:51
 16. [8] murat [*]

  opět jen vytahování prašulí z kapes Sml68

  superkarma: 0 29.07.2010, 08:57:49
 17. avatar
  [7] selinka [*]

  orchidea09 — #4 fakt? já si chci jít trošku "pomoct" teď v sobotu...ale Tvůj komentář mě docela zarazil Sml80

  superkarma: 0 29.07.2010, 08:51:37
 18. avatar
  [6] SENSITIVESKIN [*]

  orchidea09 — #4 taky jsem o tom přemýšlela, mám po 2 operacích docela zdeformovaný břicho, ale za ty prachy? stejně pokud člověk pak necvičí a nedrží se, tak je to na hovno a peníze jsou fuč....prostě člověk nesmí být líný a nesmí čekat zázraky bez vlastního - ne finančního - přičinění

  superkarma: 0 29.07.2010, 08:28:11
 19. avatar
  [5] femme [*]

  Sml28 tak to bych musela nejdřív "udělat" nějaký finanční úřad Sml24 Sml80

  superkarma: 0 29.07.2010, 08:27:18
 20. avatar
  [4] orchidea09 [*]

  Absolvovala jsem 6 procedur a výsledek nebyl....

  1. na komentář reaguje SENSITIVESKIN — #6
  2. na komentář reaguje selinka — #7
  superkarma: 0 29.07.2010, 08:19:09
 21. [3] hanulindak [*]

  právě o tom přemýšlím,ale ta cenaSml15

  superkarma: 0 29.07.2010, 08:13:06
 22. avatar
  [2] lalica [*]

  Nevím, nevím, jestli bych se na to dala.Sml80

  superkarma: 0 29.07.2010, 08:07:47
 23. avatar
  [1] RenataP [*]

  hm Sml67 tak to bych vyzkoušela....

  superkarma: 0 29.07.2010, 06:41:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme