Domácnost

Rowenta slaví narozeniny: 100 let inteligentní krásy

Kdo by neznal značku Rowenta. Už 100 let pomáhá několika generacím v péči o domácnost, ale i krásu.  Dnes se může Rowenta zaslouženě chlubit, že patří mezi nejprodávanější a nejrozšířenější značky malých domácích spotřebičů na světě.

rowenta

Již od svého vzniku si zakládá na dvou základních pilířích – péči a inovaci.

rowentaPéče vyjadřuje fakt, že s produkty osobní péče (vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy, kulmy, epilátory a zastřihovače) se žena cítí komfortně a uvolněně.

Inovace – technologická  vyspělost všech produktů včetně malých domácích spotřebičů (žehličky, vysavače, drobné kuchyňské spotřebiče, ventilátory) je doplněna ojedinělým designem, který hraje velmi důležitou roli již od počátku.

Dnešní jednoduché a výstižné logo - Rowenta Inteligence Beauty, neboli inteligentní krása, proto hovoří samo za sebe. Při používání jakéhokoliv spotřebiče značky Rowenta vás osloví technologická inteligence doplněná čistým designem.

Z dlouhé řady těchto spotřebičů si dnes představíme nejžhavější novinky, které jsou v každé domácnosti nepostradatelnými pomocníky a které ženám usnadňují nejen péči o domácnost, ale i o vlastní krásu.

Úklid

rowenta

Vysavač Rowenta Air force – je první bezdrátový vysavač s trojúhelníkovou hlavou, jehož účinná vzdušná síla Air force s vířivou technologií a jednoduchým ovládáním umožní perfektní a pohodlný úklid celé domácnosti.

Nejtišší vysavač na světě –  Rowenta Silence Force RO454121 s velmi tichou sací hubicí Delta Silence Force je horkou technologickou novinkou, která vám i při vysokém výkonu zajistí nejen dokonalý, ale i naprosto bezhlučný úklid. 

Žehlení

rowenta

Napařovací žehlička –  Rowenta Steamium DW9040 – nová technicky i designově vyspělá žehlička s větším průnikem páry do nitra tkanin a funkcí „autosteam control“ – nastavení síly páry podle druhu tkaniny – usnadní žehlení všech druhů textilií. Vybrané modely mají speciálně vyvinuté žehlicí desky s povrchovou úpravou odolnou proti poškrábání, funkci svislého napařování  s anti-drip systémem proti odkapávání, extra vysoký výkon, zabudovanou odvápňovací kazetu, samočištění, kropení.

Péče o vlasy

rowenta

Žehlička na vlasy – Rowenta Respekt – jediná žehlička, která vám umožní vytvořit dokonalý styling a přitom ochrání krásu a zdraví vašich vlasů. Tato vysoce inteligentní žehlička automaticky zvolí ideální způsob žehlení nastavením teploty podle typu a momentální citlivosti vašich vlasů. Předchází tak lámání vlasového vlákna a posiluje odolnost vlasů vůči budoucímu poškození. Výsledkem jsou lesklé a hladké vlasy zářící zdravím.

Všechny výrobky značky  Rowenta mají nejen skvělé vlastnosti, ale samozřejmostí je i sofistikovaný design v netradičních barevných škálách.

Vice informací najdete na www.rowenta.cz

   
08.07.2009 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] valova.s [*]

  Recenze na další elektrospotřebiče můžete najít i na - http://www.roboticky-vysavac.cz/

  superkarma: 0 18.12.2010, 15:21:20
 2. [4] Zdenča [*]

  Sml59ten kulmofén je fakt bezvadná věcičkaSml59

  superkarma: 0 18.07.2009, 10:53:11
 3. [3] Columbo [*]

  mohla by být nějaká soutěž

  superkarma: 0 17.07.2009, 14:38:48
 4. avatar
  [2] Myškomedvídek [*]

  mají dobré výrobkySml22

  superkarma: 0 08.07.2009, 18:44:30
 5. avatar
  [1] Laura.xy [*]

  Nejlepší je kulmofén s otočným kartáčem - nechápu, jak jsem bez něj mohla existovat...

  superkarma: 0 08.07.2009, 10:53:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme