Domácnost

Rosé na ledu – Rosé On The Rocks


Vinařství Gallo Family zbarví letošní léto do růžova! Víno Gallo Family Vineyards Grenache Rosé přináší novinku mezi víny, která vás uchvátí neuvěřitelně komplexní chutí a maximálně vás osvěží. Osloví nejen zkušené sommeliéry, ale i nadšence mezi laiky.

Gallo Family Vineyards Grenache Rosé je především záležitostí letních dní a večerů. Nejlépe si ho vychutnáte na ledu, což z něj dělá unikát mezi ostatními růžovými víny a tento nápoj má i svůj název - Rosé On The Rocks neboli Rosé na ledu. Toto mrazivé osvěžení, prolínající svěžest kostek ledu a jemnou chuť růžového vína, se podává ve vysoké sklenici na nožce. Víno Gallo Family Vineyards Grenache Rose má přesně vyváženou chuť, výši procent alkoholu a obsah zbytkového cukru tak, aby při kombinaci s ledem vznikl jedinečně osvěžující a přitom chuťově vytříbený nápoj. Kvalita Rose On The Rocks nelze dosáhnout s žádným jiným vínem než s Gallo Grenache Rosé.

Marketing značky Gallo Family/vinařství (Regina Netolická, brand manager) Gallo Family Winery  pro Českou republiku, říká: „Odvážné spojení kostek ledu, tak příznačných pro míchané nápoje, a kvalitního vína vidíme jako skvělý nápad. Dělá to tento nápoj atraktivnějším a dostupnějším pro širší spektrum konzumentů. Růžové víno Gallo Family Vineards Grenache Rose má jednotlivé chutě i obsah alkoholu a zbytkového cukru vyvážené přímo pro tuto kombinaci vína s ledem. Věřím, že zákazníky v České republice zaujme podobně, jako zaujalo nás nebo spotřebitele ve Velké Británii.“

Gallo Family Vineyards Grenache Rose je růžové víno z kalifornských vinic Gallo Family Vineyards. Po staletí se úspěšně pěstovalo ve Francii, obzvláště v údolí Rhony. Později se mu začalo dařit na mnohých kalifornských vinicích. Plody tohoto vína pocházejí z Central Valley, vzdáleného asi devadesát minut jízdy od San Franciska. Údolí leží na úpatí pohoří Sierra Nevada a těží z ideální kombinace teplých dnů a chladných nocí během sezóny.

Jako novinka bylo víno Gallo Family Vineyards Grenache Rose z vinic Gallo Family Vineyards s velkým úspěchem uvedeno loni ve Velké Británii. Odtud se dostává k nám a je vítaným osvěžením na nápojových lístcích restaurací nebo v regálech nákupních středisek. 

Gallo Family Grenache Rosé lze zakoupit například v HM Tesco, Kaufland, Makro.


VINAŘSTVÍ GALLO FAMILY 

Každý doušek vína, které nese značku společnosti Gallo Family Vineyards, nabízí excelentní vůni a jedinečnou chuť. Skrývá v sobě, jak váhu jména a sílu tradice, tak i dokonale zpracovaný produkt z vybraných hroznů, pečlivě připravený nejmodernějšími postupy.

Vinařství E.&J. Gallo (www.gallo.com) se během své sedmdesátileté historie stalo jedním z nejvýznamnějších na světě a v současnosti zaměstnává přes 4600 lidí ve více než devadesáti zemích. Gallo Family Vineyards je s produkcí takřka 70 milionů kartonů vína ročně druhým největším vinařstvím na světě a samotný brand „Gallo Family Vineyards” je nejprodávanější značkou vína v globálním měřítku.

Samotné vinařství E.&J. Gallo bylo založeno v roce 1933 bratry Ernestem a Juliem Gallo v Modestu, ve státě Kalifornie (USA). Dynamicky se rozvíjející firmu v současné době reprezentují dva členové třetí generace rodu - Matt a Gina Gallo.

V současnosti je Gallo Family Vineyards nejprodávanější značkou vína na světě, která získává nejvíce ocenění na prestižních mezinárodních vinařských soutěžích v Itálii, Anglii, Japonsku a v USA. Pro svá vína zpracovává hrozny nejvyšší kvality z významných vinařských regionů v Kalifornii. Produktové portfolio je velmi rozmanité, od tichých vín přes šumivá vína až po vinné destiláty.

Nejlepší vinařské oblasti v Kalifornii, citlivý, k přírodě šetrný způsob pěstování hroznů, dokonalé sklepní hospodářství a v neposlední řadě kontinuita tří generací, to jsou záruky toho, že značka Gallo Family Vineyards je a zůstane na samé špici žebříčku velkých vinařských producentů.

   
06.08.2008 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [7] karlicka [*]

  vino na ledu neni pitomost. kazdy pije co mu chutna. a tohle vino treba s melounem je v lete skvele osvezeni za rozumnou cenu.

  superkarma: 0 18.08.2008, 12:04:00
 2. [6] El-eanor [*]

  gentiana: třeba nějaká inovace.. :) je to opravdu zvláštní, ale jestli cena není neúnosná, možná to časem i vyzkouším..

  superkarma: 0 10.08.2008, 11:06:05
 3. avatar
  [5] Simba [*]

  hm, no nevím, ale v Tescu a Kauflandu je problém koupit jakékoliv dobré víno

  superkarma: 0 06.08.2008, 17:44:56
 4. avatar
  [4] MEK [*]

  tak teď si místo Rosé na ledu dám kávičku

  superkarma: 0 06.08.2008, 14:33:27
 5. [3] gentiana [*]

  Ten, kdo psal tu tiskovou zprávu, byl měl vrátit diplom, maturitní vysvědčení i osvědčení o absolvování ZŠ a o tom, že je příčetný.
  Víno s ledem může vymyslet akorát pitomec a ještě věší pitomec to musí být, aby výsledný "nápoj" pojmenoval Víno s ledem.

  superkarma: 0 06.08.2008, 10:02:25
 6. avatar
  [2] Galina [*]

  aha, chyták, tak se mýlím, omlouvám se za příspěvek

  superkarma: 0 06.08.2008, 07:50:16
 7. avatar
  [1] Galina [*]

  není v soutěžní otázce chyba?!?...Tady je historie této značky úplně jiné, než v možnostech nebo se mýlím?

  superkarma: 0 06.08.2008, 07:48:16

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme