Vztahy

Rosa na kolejích - Příspěvek číslo 7.

 

 

Z hloubi noci se nesl zvuk banja, houslí a kytar, byly skoro dvě hodiny po půlnoci a já jsem kráčela ruku v ruce loukou nad tratí s nejhezčím klukem, jakého jsem kdy znala. Vlastně jsme se už několik let znali, ale setkali jsme se vždycky jen jednou v roce na jednom trampském písničkovém odpoledni a večeru. Vždycky jsme si řekli jen ahoj na přivítanou a na rozloučenou. Jen moje kytara a jeho banjo se spolu mazlily v naprostém hudebním souznění. Ten rok se ale něco změnilo a od první chvíle, co jsme se viděli, zavládlo mezi námi zvláštní napětí, které jsem nejdřív nechápala. Začalo to podivným mravenčením v zátylku, když jsem byla otočená k němu zády, a mýma sklopenýma očima s rychlým pohledem jinam, když se naše oči setkaly.

Jak večer pokročil do noci, naše oči se setkávaly častěji a myšlenky začaly být tak čitelné, že jsem se děsila, že v našich pohledech ostatní musí číst jak v knize a všem to musí být jasné. Začalo mi být horko a židle pode mnou přímo hořela. Ještě nikdy předtím jsem nezažila, aby mi nohy tuhly a přitom se po nich přelévalo horko od kotníků až do nejcitlivějšího místa mého těla. Bylo to k nevydržení. Zvedla jsem se s třesoucíma nohama od stolu a vyšla ven do noci s deštníkem z miliardy hvězd. Dýchala jsem z hluboka a snažila se uklidnit rozbouřené smysly, které jsem skoro neovládala.

Dveře za mnou se otevřely a uprostřed světla stála vysoká postava, kterou bych poznala mezi tisíci a poslepu. Nadechla jsem se, až mě noční vzduch málem zalkl, ale nebyla jsem schopná říct ani slovo. Dveře se zase zavřely a ON si stoupl těsně vedle mne. Jeho loket zavadil o mé ňadro a v tu chvíli jsem cítila, jak mi ztuhla bradavka a ten dotek přímo zabolel. Mlčky ke mně natáhl ruku a stejně tiše a rychle mě vedl dál a dál do noci. Mozek mi úplně vypověděl službu, pohybovala jsem se tiše a mechanicky, jen jsem prudce oddechovala.

Po chvilce se zastavil, sklonil se ke mně a políbil mé rty, které byly neskutečně měkké, a jeho sametové oči se schovaly za lesem dlouhých černých řas. Jeho jazyk pohladil můj, a když mě k sobě přitisknul, ucítila jsem jeho vzrušení. Zasáhl mě blesk a sjel mi přímo až do rozkroku. Můj vzdech se podobal spíš vzlyknutí a začala jsem se trochu třást.

Jeho ruka mi jemně sjela přes ňadra a on mě pomaloučku pokládal do trávy, která nám sahala až po pás. Jeho ruce mě svlékaly a já jsem mu, poprvé v mém životě, nedočkavě stahovala tričko přes hlavu, rozepínala kalhoty. Kam se poděla moje stydlivost a neobratnost z dřívějška? Neviditelná nápověda přesně vedla moje rty i ruce a já jsem si vychutnávala hebkost jeho kůže a každý dotek mě rozpaloval ještě víc. On svými ústy laskal moje ňadra a jeho rty sjížděly níž a níž a v mém těle vybuchovaly nepoznané pocity, které se stupňovaly, až jsem prohnutá jako luk vykřikla něco nesrozumitelného. V tu chvíli se nade mnou vztyčil a já jsem zahlédla jeho oči, ve kterých byla divokost a touha. V souznění těl jsme divoce do sebe naráželi a náš okamžik byl společný. Tentokrát vykřikl on a mně do očí vyhrkly slzy v pocitu, který jsem do té doby nepoznala. Drželi jsme jeden druhého v náručí a oba jsme se třásli. Bylo to nádherné, intenzivní, a zároveň jako malá smrt.

Tiše jsme se oblékli a odcházeli zpět vysokou trávou. Svítalo, padala rosa a hluboko v údolí kodrcal motoráček někam do mlhy.

Už jsme se nikdy neviděli.

 

Poznámka redakce.
Přibližně do dvou hodin odpoledne budou soutěžní příspěvky vycházet. Poté najdete na hlavní straně článek s anketou a budete moci dát svůj hlas té povídce, která se Vám líbila nejvíce. 

   
26.08.2005 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [9] papajjja [*]

  taky nechápu to už sme se nikdy neviděli,když říká,že je to každý rok

  superkarma: 0 26.08.2005, 22:53:06
 2. avatar
  [8] fileva [*]

  teda taky se mi to nejak moc nezamlouva ,
  a kdyz je to trampske pisnickove odpoledne jednou za rok, bylo uz to letos?

  superkarma: 0 26.08.2005, 15:12:14
 3. avatar
  [7] Boubel [*]

  Kam odcházeli zpět vysokou trávou,KDYŽ DVEŘE ZA MNOU SE OTEVŘELY a pak šli rovnou na věc.Tož předpokládám,že to bylo přímo u chaty.I když na začátku se procházeli po louce.No nevím.Na můj vkus trochu moc nesrovnalostí.

  superkarma: 0 26.08.2005, 14:57:10
 4. avatar
  [4] nikinik [*]

  mě se to líbilo moc a už asi vím, komu dám hlas

  superkarma: 0 26.08.2005, 12:35:47
 5. [2] apina [*]

  Hmm ...to zase taková láska nebyla když jste si už ani nenapsali a nic. Jen ukojení chtíče, ale jak říkám, když to přijde neni co řešit. Když musíš tak musíš

  superkarma: 0 26.08.2005, 12:25:54
 6. avatar
  [1] Clerenc [*]

  destnik z miliardy hvezd - to jsem uz nekde cetla

  superkarma: 0 26.08.2005, 12:23:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme