V čem si myslíte, že právě sedím u počítače. No přeci v teplákách. Kdybych byla muž a ještě k tomu Bohuš z filmu Dědictví tak bych řekla : nejradči mám tepláky ty mně netlačí na gulách. sice nejsem chlap, ale také nemám ráda když mě něco tlačí.

Na doma mám ráda volné oblečení. Ráno musím zatopit v kamnech skočit pro uhlí a to bych v róbě asi těžko dělala. Takže tepláky bez vytahaných kolen (kvůli případné návštěvě) triko bez případných dírek a flíčků, ponožky (materiál podle zimy) bačkurky s hlavou pejska......když se kouknu na sebe, tak se musím pochválit. Nevypadám já věru zle, skrátka ženská jak má být.

ROMINA81

Text nebyl redakcí upraven.

vDnes si povídáme o tom, co nosíte na doma. Rozlišujete pracovní a domácí oblečení? Stačí vám tepláky a staré tričko, nebo si věci, které nosíte jen mezi čtyřmi stěnami, také pečlivě vybíráte? Pište svoje názory, které můžete doplnit i fotkou vašeho domácího oblečku, na adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dne zveřejňovat a samozřejmě také vybereme jednu z vás, kterou odměníme. Tentokrát můžete získat knížku plnou kreativních nápadů na tvoření Nové vánoční nápady (Pavla Šmikmátorová, Kateřina Geislerová, Computer press 2008).

Reklama