Připadá vám romantické strávit noc s partnerem na zámku? Ono ale záleží na tom, jaké okolnosti vás tam dovedou. Čtenářka Ilonesa by svou noc na zámku vyměnila hned za pohodlný apartmán...


Milá redakce a čtenářky naší báječné Ženy -in, podělím se s Vámi o můj příběh, jak dalece je romantický posuďte sami.

Je to dva roky co jsem se za zcela neromantických okolností seznámila se svým přítelem. Prostě jsme se potkali v baru, dali se do řeči, přeskočila pověstná jiskra a my si vyměnili telefonní čísla, nic víc. Ještě ten večer mi přišla od něj sms - Miluji tě! Krátké a snad romantické, ale já se tomu spíš zasmála, známe se pár hodin a on už ví, že mě miluje?

Neodpověděla jsem, měla jsem v té době jiný, i když strašně problémový vztah. Osud tomu ale zřejmě tak chtěl a my se potkali podruhé. Kolikrát jsem si říkala, jestli ho poznám, vždyť jsme spolu strávili v podstatě jen pár hodin.

Poznala jsem ho okamžitě, což se ovšem o něm říct nedalo. Neromanticky se mě zeptal, jestli se odněkud neznáme a já říkám: „Ano, já jsem ta, které jsi psal, že ji miluješ."

Bylo vidět, že je značně vyveden z míry - to jsi ty?

Nevím, jak to bylo myšleno, jestli v dobrém nebo zlém, ale dali jsme se dohromady. Jeho zásluhou jsem se zbavila svého předešlého přítele, který mě jenom sprostě využíval a pro ránu nešel nikdy daleko. Jinak věřím, že bych s ním byla dodnes, sama bych se s ním rozejít nedokázala, takže romantika žádná.

Byli jsme spolu 2 měsíce a já zjistila, že jsem těhotná, což se dalo čekat a vlastně jsme na tom oba pracovali několikrát denně. To už trošku romantické je. Jelikož ale můj bývalý přítel nasekal obrovské dluhy a to i na nájemném, museli jsme se vystěhovat. Jenže kam jít, kde sehnat ze dne na den bydlení? Přítel už rodiče nemá, já se svými byla tenkrát na válečné stezce, takže co teď? Nezapomenu na ten den, kdy jsme se měli vystěhovat a ještě pořád nevěděli jak a hlavně kam.

Nakonec jsme věci odstěhovali k mé sestře, ale zůstat jsme nemohli. Bylo léto, já ve 4. měsíci těhotenství, v kapse asi 1000,- Kč. Courali jsme po městě a přemýšleli, kde budeme ten večer spát. A tenkrát se to stalo, prožili jsme naši první noc na zámku.

Teď si mnohá z Vás řekne, co bych za to dala, mít tu možnost spát jako nějaká šlechta. Hm, spaní to bylo opravdu královské - dvě lavičky v zámeckém parku přiražené k sobě, i když léto, přesto jsme se klepali zimou a strachy, sice jsme se mohli romanticky dívat na hvězdičky, ale věřte mi, že do romantiky to mělo tenkrát hodně daleko. Tehdy jsme tam strávili ne romantický víkend (jak nabízejí mnohé cestovky), ale ROMANTICKÝ TÝDEN.

Pak se na nás štěstí usmálo a my konečně sehnali normální bydlení. Ještě dnes se divím, že se nám narodila zdravá holčička.

Takže romantiku ano, ale ne za každou cenu!
Ilonesa

Poz. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Spala jste někdy na zámku? A v zámecké zahradě?

Posílejte mi dnes své romantické příběhy! Protože i vášeň patří k romantice, odměním nejlepší příspěvky sadou čtyř druhů kondomů. A ten nejromantičtější příběh ze všech pak získá nejen tuto sadu, ale i dárkový balíček Rerrero s balením Ferrero Prestige a Ferrero Mon Chéri a knížku Pošta pro tebe.

Více o tématu a ankteu najdete zde: Krásné romantické ráno!

Redakční mail: redakce@zena-in.cz

Reklama