Dnes v magazínu vládne romantické téma. A jak už jsem avizoval, jako odměnu mám pro vás několik balíčků kondomů, protože milování a vášeň k romantice patří... i příspěvku čtenářky s nickem Lenčáč hrál romantický sex velice významnou roli...


Romantika... samo to slovo je na dvoustránkové pojednání... každý si pod tímto slovem představuje něco jiného. Ono také to, co v jedné situaci může být romantika, se v situaci druhé může jevit jako totální šílenství... například takové romantické milování za svitu stovky plápolajících svící vedle skladu s pyrotechnikou :-D Ale platí to i naopak... například skok bez padáku do neznáma je šílenství, ale mít svatbu v letadle a pak ve dvou skočit, samo s padákem na zádech, to je teda romantika jak blázen, no ne?

Já však i přes to, že je to úkaz neuchopitelný a rozporuplný po romantice toužím... ne stále... ale někdy bych ráda chtěla prožít hezký večer, plný něhy... jjj tak si romatiku představuji já... chvíle, kdy zapomenu že jsem upachtěná a utahaná ženská, ale budu se cítit jako princezna. Obletovaná, zahrnovaná láskou a komplimenty... v pozadí nějaký ten pořádný kus kýče... ať už je to západ slunce a šumění moře... nebo hořící krb a obrovská chlupatá kožešina před ním... nebo jen velká bílá postel plná růžových plátků a příjemná plouživá hudba... hmmm, ještě že existuje fantazie, protože můj manžel bohužel moc velký romantik není. Za vrchol romantiky považuje zapálení svíčky... ale abych mu nekřivdila pár romantických chvilek jsme spolu zažili... většinou to bylo na cestách a zcela neplánovaně... jak jinak... ale stejně to stálo za to!

Za největší romantický zážitek svého života považuji celou naši dovolenou, která se udála v roce 2007. V červenci toho roku jsme už podruhé prožili obrovské zklamání, když se moje těhotenství opět nevydařilo a miminko se v 11 týdnu přestalo vyvíjet. Nemusím asi popisovat, jak nám oběma bylo. Na neschopence jsem byla ještě do konce srpna, dávala jsem se dohromady jak fyzicky tak psychicky. Na dovolenou jsme neměli ani pomyšlení... nicméně pak jsme se oba z ničeho nic rozhodli... že už je doma tak husto, že se prostě sebereme a pojedeme. Nabalili jsme se a odjeli jsme autem do Chorvatska. Neplánovali jsme vůbec nic... jeli jsme tam, kam nás silnice vedla... spali jsme tam, kde bylo volno... jedli jsme tam, kde jsme dostali hlad... viděli jsme spoustu krásných míst a načerpali neuvěřitelnou sílu, která vyvěrala ze starých měst, kochali se rozhledy a dýchali ten svěží solí nasycený vzduch. Jednoho dne nás cesty zavedli až do městečka Momjan a tam jsme pak objevili zcela zapomenutou nádhernou malou zříceninu. Věděli o ní snad jen místní a evidentně tam občas zavítalo jen pár trampů... ta romantika místa na nás dýchla tak silně, že jsme se s manželem neudrželi a strávili jsme mezi zdmi pár velmi příjemných chvilek. O šest týdnů později jsem zjistila, že jsem opět těhotná a o pár měsíců později se nám narodila zdravá a nádherná holčička. Snad ten chorvatský vzduch, snad ta atmosféra, snad to štěstí, že jsme na chvíli zapomněli na všechna trápení a všechnu bolest... ale ta krásná romantická chvilka nám změnila život. Díky za ni ;-)

Lenčáč

Poz. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Posílejte mi dnes své romantické příběhy! Protože i vášeň patří k romantice, odměním nejlepší příspěvky sadou čtyř druhů kondomů. A ten nejromantičtější příběh ze všech pak získá nejen tuto sadu, ale i dárkový balíček Rerrero s balením Ferrero Prestige a Ferrero Mon Chéri a knížku Pošta pro tebe.

Více o tématu a ankteu najdete zde: Krásné romantické ráno!

Redakční mail: redakce@zena-in.cz

Reklama