Vztahy

Romantik na zabití!

 

Potkala jsem chlapa. No, to se děje každý den, že ano. Tenkrát nebyl „každý den“, nýbrž speciální víkend. Jely jsme s kamarádkou na školení do jednoho hotelu. Ne, milé dámy, zaplašte chichot, toto školení bylo opravdové – obchodních dovedností. A tam mě potkal…jak bych později zhodnotila romantik na zabití J. Po celodenním úmorném učení, zapisování a soustředění nám večer přišel vhod bazén přímo v hotelu. Huply jsme do něj  ve snaze smýt ze sebe to bouření mozků a zregenerovat tělo nalomené sezením na nepohodlné židli. Podařilo se.

 

Při večerní zábavě na diskotéce mě oslovil muž, se kterým jsme po sobě během dne pokukovali. Dali jsme se do řeči, jeho kamarád s mou kamarádkou také a ve svornosti jsme protančili střevíčky. Při nedělním loučení jsme se dohodli, že další víkend pojedeme všichni čtyři na chatu jednoho z nich. Tak nějak to pokračovalo delší čas, až jsme spolu začali žít.

 

V ten den mě začaly opouštět růžové brýle. Měla jsem doma romantika, který mi psal něžné smsky, skládal básničky, nosil květiny, pěl ódy na mou krásu, inteligenci, šarm... a vůbec dokonalost, hovořil o hvězdách, vesmíru, lásce… převelice vážně maloval pampeliškou na chodník „miluju Tě“…. Když bylo potřeba vyčistit odpad, absolutně nevěděl, cože to po něm chci, a byl schopen si k tomu zakoupit příslušnou příručku!

S tímhle člověkem (nutno podotknout, že ve svém povolání genového inženýra byl úspěšný) jsem se rozhodla rekonstruovat náš byt. Stále jsem věřila a říkala si, že každý nemůže být na všechno. Popis toho, jak jsem při svém též náročném povolání kreslila a vymýšlela projekt rekonstrukce, obíhala úřady, vyhledala pár firem na práci a vybrala tu, co se mi zdála, jak jsem si osekávala sama dlaždičky v koupelně, jak jsem neměla doma 14 dní vodu, jezdila na WC i do sprchy na sousední benzínku, kde už mě znali a věděli, oč jde... by vydal na samostatnou knížku. Můj miláček měl stále hlavu plnou hvězd a lásky, vůbec si jaksi nevšiml, že rekonstruujeme byt a velice „romanticky“ mi pořídil štěně s obrovskou mašlí na krku do toho bince otřískaných zdí a vykopaných podlah. To už jsem cenila zuby a nebylo síly, která by mu vysvětlila, že jeho NEsmysl pro realitu je k nepřežití a měl by na něj pamatovat nějaký paragraf…nejlíp trestní!

 

Dnes už s ním nejsem, vydržela jsem to necelý rok. Po té, co rekonstrukce úspěšně skončila, si 16x zapomněl klíče od bytu během jednoho měsíce a pokaždé vykopl dveře, naprosto ignoruje, že jsem mu náhradní dala k elektroměru na chodbě. A to se vůbec nezmiňuju, že jsem pracovala o blok dále a měla jsem auto. Jenže při jeho rozjímání o krásách světa ho to absolutně nenapadlo!!!!!  Nic takového bych už domu nechtěla ani za nic!

A co vy? Máte podobné zkušenosti s romantickými snílky???

 

 

Vaše Klára

 

 


 

Milá Klárko, díky za suprový příběh ;o)))  

Prosím pošli mi na e-mail redakce@zena-in.cz adresu, kam Ti máme zaslat pěkný dáreček!

 

 

   
21.06.2005 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [13] Kelly [*]

  Amálie: já asi taky tak, až na ty svíčky u vany ...

  superkarma: 0 21.06.2005, 15:52:10
 2. avatar
  [12] Křeček [*]

  Já to nemůžu objektivně posoudit, s takovým jsem neměla tu čest. Ale jestli je schopnej v zaměstnání a tudíž vydělává peníze, tak přece může zapaltit instalatéra na vyčištění odpadu nebo firmu na rekonstrukci bytu a navrch ještě úklid. Kolik je chlapů, kteří jsou sice praktičtější,jsou schopní přitlouct hřebík a opravit auto, ale radši tráví volný čas s kámošema v hospodě....

  superkarma: 0 21.06.2005, 15:44:31
 3. avatar
  [11] Amálie [*]

  Bridgetj:

  superkarma: 0 21.06.2005, 15:32:24
 4. avatar
  [9] Amálie [*]

  Kelly: já jsem praktická holka a romantiku snesu nejvýš v občas napuštěné vaně se svíčkama nebo u večeře. Byl to záhul s nim žít, ale nic pro mně. Mmch do dnes jsme přátelé. Klára.

  superkarma: 0 21.06.2005, 15:01:06
 5. avatar
  [8] Amálie [*]

  Bridgetj: nedávno jsem tady o těch dveřích psala, máš postřeh jak ostříž

  superkarma: 0 21.06.2005, 14:57:13
 6. avatar
  [7] Kelly [*]

  To musela být teda síla, Kláro ... a ten s mašlí mě dostal ...
  Romantika je docela príma, ale pokud je to už ve stádiu růžových klapek, kdy chlap přes ně už realitu nevidí - viz příklad z článku, s takovými opravdu není kloudná řeč, natož život ...

  superkarma: 0 21.06.2005, 14:47:55
 7. avatar
  [4] Chicita [*]

  Tak to bych nechtěla ani zadarmo!!!

  superkarma: 0 21.06.2005, 14:09:17
 8. avatar
  [2] marcellina* [*]

  ja jako pragmaticka a racionalne uvazujici osoba bych takoveho "romantika" chtela ani za nic

  superkarma: 0 21.06.2005, 13:56:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme