Zaposlouchejte se do vánočních hitovek Janka Ledeckého a kapely Maxim turbolenc. Slyšet si je v rádiu ŽENA-IN.cz přály posluchačky Marcela a Jindriska8.

Hrajeme vám na přání. Další nášup vánočních písniček tentokrát chtěly posluchačky Marcela a Jindriska8...


Vánoční svátky si nemohu představit bez Jankova vánočního koncertu a jsem ochotna kvůli němu jet i stovky kilometrů.
Tahle písnička byla natočena u Janka.

Tak si to užijte.
S pozdravem Marcela


Krásný vánoční čas,

proč neslavit vánoční svátky častěji? Letos to přišlo znenadání a v krásný letní čas si připomínáme, jak budeme lítat kolem plotny, péci našim milovaným cukroví,uklízet celý byt a po svátcích se bude gruntovat nanovo.
Nejvíce toto období milují děti a my s láskou se jim snažíme vyplnit jejich přáníčka a doufáme, že se nám to jednou vrátí.

Milé děti,
vánoční svátky jsou hlavně pro vás a tak přeji všem dětičkám v dětských domovech,nemocnicích,postiženým dětem hodně zdravíčka,štěstíčka,spoustu dárečků a dobré zázemí v rodině.

S pozdravem, Jindriska8

Pozn. red.: Příspěvky neprošly jazykovou korekturou.

Téma dne 24. 8. 2011: Vánoční písničky na přání!

Rádio ŽENA-IN.cz vám dnes hraje na přání!

Pošlete svým známým a přátelům, svému milému či třeba rodičům nebo dětem vánoční písničku. Popřejte jim plno lásky, štěstí a spokojenosti známou melodií!

Jak na to? Zašlete mi na redakční e-mailovou adresu (viz níže) odkaz na video, uložené na serveru YOUtube, a k němu krátký vánoční vzkaz - komu písničku posíláte a co pěkného na Štědrý den přejete.

Za svůj příspěvek můžete získat malý vánoční dárek:exkluzivní Tchibo konvici na výrobu mléčné pěny, abyste si mohla sama doma vyrobit kávu late jako od profesionála!

 

konvice

Reklama