Bulvár

Romana Pavelková: Už se na svatbu moc těšíme

Je krásná, milá, chytrá, s neustálým úsměvem na tváři a brzy se stane mladou paní. Řeč je o modelce Romaně Pavelkové. Její přítel Milan ji požádal téměř před rokem o ruku, ona mu řekla ano, a tak je brzy čeká veselka.

Romču již nějaký ten pátek znám, a když jsem se dozvěděla, že se bude vdávat, měla jsem upřímnou radost. Jelikož v poslední době poslouchám snad ze všech stran, jak se každý bude brát a jaká to je makačka vše zorganizovat, rozhodla jsem se nastávající nevěstu Romanu vyzpovídat. Jak to má s přípravami svatby ona a jak proběhly její zásnuby? To se dočtete níže…

1

Říká se do roka a do dne, platí to i u tebe?
U nás to rozhodně platí. Bude to přesně na den, co mě Milan požádal o ruku, jen o rok později.

Věděla si od začátku, že je přítel ten pravý?
No, tak já nevím, no. :-) Spíš mi zpočátku přišel jako hrozný sympaťák, a když jsem ho poznala o něco lépe, tak jsem věděla, že je to ON, ten pravý muž pro mě.

Jaké byly zásnuby? Byla to taková ta klasická romantika, jakou si my ženy vysníme?
To stoprocentně byla! Možná i tím, že jsem Milanovi dost jasně naznačovala, co se mi líbí a jak by to mělo vypadat, kdyby něco takového mělo proběhnout. I přesto, že nejsem úplně romantický typ, nepovažuju se za žádného snílka, ale tyto situace si podle mě tu romantiku prostě vyžadují.
Mé zásnuby proběhly na zámku, takže už jen to prostředí samo o sobě bylo velmi krásné a romantické, i to, jak to Milan provedl. Vlastně jsme začali piknikem, potom jsme si dopřávali relax ve wellnessu a na masáži, následovala romantická večeře a při tanci u svíček v pokoji, při krásné písničce, si poklekl a požádal mě o ruku. Byla to romantika jako blázen, budu na to celý život vzpomínat a jsem vážně moc šťastná, že to takhle proběhlo.

Romčo, co plánování svatby? Děláš vše sama? Pomáhá ti snoubenec s přípravami?
Tak s tím pomáháním, to mi pomáhá občas maximálně tak do hrobu :-), takže všechno si plánuju sama a hrozně mě to baví. I z toho důvodu, že jsem produkční a myslím si, že mi to jde lépe, než by to šlo jemu. Dokonce si dokážu představit, že bych to dělala i pro někoho jiného, nebo že bych se tím mohla živit, je to taková krásná a milá povinnost. Takže se ho občas teda zeptám na jeho názor, a to je tak všechno. :-)

Kdo ti půjde za svědka? Bylo těžké se pro někoho rozhodnout?
Těžké to rozhodně nebylo. Pro mě to byla jasná a jednoduchá volba, za svědka mi půjde můj mladší bratr. Já věřím a doufám, že mi to někdy oplatí a já budu dělat svědka jemu. :-)

2

Co výběr šatů? Vybrala sis na první dobrou? Nechala sis radit?
Tak to byla první dobrá, ale jen pro mě, já jsem si ihned vybrala dvoje šaty, i když typově trochu odlišné, ale měla jsem svou jasnou představu, že chci krajky. No a potom jsem požádala na zkoušku šatů své tři kamarádky, aby mě doprovodily do svatebního salonu Nuance Praha. Doufala jsem, že se shodneme, ale to jsem se docela dost mýlila. Kamarádky mi vybraly úplně, ale úplně jiné šaty, než jsem chtěla, a ani jsem o nich nepřemýšlela. Musím ale říct, že když se na ně zpětně podívám, že určitě vybraly ty pravé. Jsou krásné, moderní, jednoduché, ale nejsou typicky bílé, jsou lehce krémové, prostě opravdu překrásné a já si myslím, že mi v můj den D budou moc slušet. Jsem vážně moc ráda, že mi holky pomohly a poradily.

Co v plánování bylo nejtěžší?
To těžko říct, ono to ještě možná přijde, zatím nevím. I když je fakt, že svatební šaty byl trošičku boj, já jsem si totiž myslela, že to bude jednoduché. Co možná bude ale větší oříšek, je výběr šatů pro ženicha, jelikož Milan nechává všechno na mně. Musím ale říct, že místo konání bylo jasnou volbou, bude to Zbiroh. Je to tam krásné a majitelé úžasní.

Celkem dost lidi se vezme a brzy se rozvádí, neodradilo tě to?
Neodradilo. Já mám perfektní vzor ve svých rodičích, kteří jsou spolu již 31 let a myslím si, že jsou šťastní. Samozřejmě si ti lidé sem a tam, občas, v něčem nerozumí, ale ono by to bylo i fádní a ten život by asi nebyl zajímavý. Není to tak, že je to každodenní stoprocentní shoda, ale nikdy jsem je neviděla se hádat, nebo se urážet, aby na sebe používali vulgarismy. Naopak, krásně se k sobě chovají, a v tom jsem vyrůstala a takhle si to představuju i já. Partnerský nebo manželský život je hodně o kompromisech, člověk se prostě musí naučit občas od něčeho ustoupit, prostě v tom životě už není sám a musí brát ohledy i na toho druhého. Navíc život ve dvou je daleko krásnější, než když je člověk sám. Mně se svatba jako tradice líbí a myslím si, že když s někým plánuješ dítě, tak by sis ho prostě měla vzít. Pro mě je prostě rodina máma, táta a děti. Samozřejmě rodina není jen o tom svazku, ale i o tom, jak se ti lidi k sobě chovají, jak při sobě drží, a že za sebou stojí atd.
Prostě strach z toho nemám a vím, že můj snoubenec to vidí stejně jako já.

3

Ještě na závěr mi řekni, bude to malá veselka, nebo velká svatba?
Bude to menší, asi do třiceti lidí. Spíše rodina než přátelé. Z mé strany tam teda budu mít nějaké kamarádky, ze strany Milana tam bude pouze rodina, protože je velmi početná. Chtěli jsme, aby tam bylo cca patnáct lidí z mé strany a stejný počet i z jeho strany. Bylo těžké se rozhodnout, koho ano a koho ne, ale ještě uděláme velký mejdan pro zbytek rodiny a přátel. Bude to opravdu ten nejužší okruh lidí, takže doufám, že tam nebude moc prostoru pro to, aby se tam lidi hádali a byla tam nějaká fiaska, tak jak občas na svatbách jsou, protože jak se lidi neznají a nemusejí se, tak někdy zbytečně vzniknou nepříjemné situace. Vybírali jsme hosty opravdu pečlivě, už se moc na svatbu těšíme a doufáme, že se vše vydaří tak, jak má.

Foto: Jiří Šujanský

Čtěte také:

Temperamentní Doris Martinez: Nikdy by mne nenapadlo, že budu mít českého přítele!

Pečovatelka Ivana: Nedovedu si představit, že bych dělala něco jiného

   
27.06.2014 - Rozhovory - autor: Markéta Škaldová

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [55] peetrax [*]

  gerda — #49 dyť jo vlastně, já jsem zapomněla. Já pro ženu-in nejsem cílovka, protože nehraju o ten krém a nesbírám ty červený srdíčka. Teda asi nedobrovolně sbírám, ale "díky" zdejším úúúžasným článkům jich naštěstí mám jen pár.

  superkarma: 1 29.06.2014, 20:03:48
 2. avatar
  [54] gerda [*]

  Trefa — #53 Sml2

  superkarma: 0 28.06.2014, 18:22:09
 3. [53] Trefa [*]

  Trefa:krasna nevesta,hodne stesti ji preji.

  1. na komentář reaguje gerda — #54
  superkarma: 0 28.06.2014, 18:19:34
 4. avatar
  [52] kobližka [*]

  datura — #50 A ty jako věříš na pověry? To se teda divím...Sml80

  superkarma: 0 28.06.2014, 15:04:20
 5. avatar
  [51] gerda [*]

  datura — #50 však ona se vdávat nebude. Jinak by se s tím nepárala tak dlouho. Potřebuje jenom vydělat.

  superkarma: 0 28.06.2014, 14:21:52
 6. avatar
  [50] datura [*]

  Že se holka nebojí, že jí focení ve svatebních šatech přinese smůlu Sml80

  1. na komentář reaguje gerda — #51
  2. na komentář reaguje kobližka — #52
  superkarma: 0 28.06.2014, 13:52:49
 7. avatar
  [49] gerda [*]

  peetrax — #47 tvoje pocity tu nikoho nezajímají. Důležitá je čtenost, kliky. A příště nám doufám předloží rozhovor s VIP Ornellou Štikovou. Když už tu byla PartyšováSml57

  1. na komentář reaguje peetrax — #55
  superkarma: 0 28.06.2014, 07:45:42
 8. avatar
  [48] samecka [*]

  peetrax — #47 aneb hořkosladká chvilka...dokonale pobavená a smutná, dva v jednom. Co víc si přát? Aspoň malou šifru...Sml6

  superkarma: 0 27.06.2014, 20:24:38
 9. avatar
  [47] peetrax [*]

  secret — #40 když už článek a fotky stojí za Sml64, tvůj komentář, nebo spíš souhrn, mě dokonale pobavil! Sml67 Sml67 Sml52

  --------------------------------------------------------------------

  Jinak fakt má žena-in ambice dělat tyhle pseudorozhovory s noname jakože "modelkami"? Kde je nějaký přínos nebo informační hodnota? Na té slečně bohužel není nic zajímavého, ani ty šaty, ani ty její silikony, ty už má dnes opravdu kde kdo. A vdává se taky kde kdo. Proč je tu rozhovor s ní - jen proto, že je to čísi kámoška a bylo potřeba zaplácnout místo? Sml80

  Já jsem vůči zdejšímu obsahu byla dlouho tolerantní, ale to si rovnou můžu jít přečíst Plesk. Ze zdejšího úpadku je mi až smutno.

  1. na komentář reaguje samecka — #48
  2. na komentář reaguje gerda — #49
  superkarma: 4 27.06.2014, 19:15:03
 10. avatar
  [46] gerda [*]

  Tady je to rána za ranou: Hřebec, Partyšová, Pavelková - člověk už se bojí, kdo bude příště.Sml15

  superkarma: 0 27.06.2014, 17:59:38
 11. [45] ajfel [*]

  Karo Líná — #43 Třeba něco spolkla ... Sml24 

  superkarma: 0 27.06.2014, 17:43:41
 12. [44] Karo Líná [*]

  A jinak je vidět, že modelkou může být kde kdo Sml79

  superkarma: 1 27.06.2014, 17:03:58
 13. [43] Karo Líná [*]

  To břicho na té polonahé fotce má vypouklé z hladu? Sml57

  1. na komentář reaguje ajfel — #45
  superkarma: 0 27.06.2014, 17:03:05
 14. avatar
  [42] gerda [*]

  secret — #40 ano, žena-in nám zprostředkovává seznámení s veličinami!Sml52 Fuj, člověk nechce být neslušný, ale to si opravdu čtenáři nezaslouží číst o někom, kdo za to stojí? Tahle tuctová slepice drze prodává rok stejné fotky, a není jí to ani trochu trapné. Taky by si mohly redaktorky prověřit, koho sem dávajíSml58. Hezký to není, chytrý to není, mladý to není - k čemu vlastně je taková "nevěsta"?Sml80

  superkarma: 1 27.06.2014, 15:49:29
 15. avatar
  [41] Ivásek [*]

  secret — #40 Sml52 takhle jsem se dlouho  nezasmála Sml36 Sml30

  superkarma: 0 27.06.2014, 15:44:57
 16. [40] murat [*]

  Sml52stačí zadat jméno a vyjedou titulky jako:

  Romana Pavelková: Budu mít trojky!

  Sexy Pavelková: Silikony opláchla v Karibiku

  Pavelková:S každým se olizovala, kromě přítele

  Pavelková: Chci si založit vlastní politickou stranu!

  Modelka Romana Pavelková: Rajcuje pouze ve spodním prádle!

  Pavelková randí s bossem Horáčkem

  Pavelková odkopla kmotra Horáčka! Zrušila zásnuby

  to mi stačí Sml30

  1. na komentář reaguje Ivásek — #41
  2. na komentář reaguje gerda — #42
  3. na komentář reaguje peetrax — #47
  superkarma: 1 27.06.2014, 15:32:19
 17. avatar
  [39] gerda [*]

  Rikina — #38 Holka, tak to stojí za to! Já si práci dala, trošku popátrala....oni s tou svatbou blbnou už nejmíň rok! Všude se píše, jak se budou brát, co a jak - že jim to fakt není blbý. http://www.showbiz.cz/romana-pavelkova-se-usadila-a-bude-se-vdavat/

  a já naiva si myslila, že tahle děvčata musí být hezká. Jak jen to ty holky dělají...Sml15

  superkarma: 0 27.06.2014, 14:58:24
 18. [38] Rikina [*]

  gerda — #36 jasně, věrná láska... je ten chlap aspoň hokejista nebo fotbalista? Se mi to nechce hledat Sml32

  1. na komentář reaguje gerda — #39
  superkarma: 0 27.06.2014, 14:47:54
 19. avatar
  [37] gerda [*]

  Rikina — #35 a já bez prádla. Sranda musí být.Sml24

  superkarma: 0 27.06.2014, 14:42:54
 20. avatar
  [36] gerda [*]

  Rikina — #34 né né né!!! Jsi zlá a kazíš mi radost z hezkého povídání. Je krásné, když se dva mladí lidé milují. Je to skoro jako Vdavky Nanynky KulichovýSml26, člověk je rád, když věrná láska vítězí!Sml58

  1. na komentář reaguje Rikina — #38
  superkarma: 1 27.06.2014, 14:41:58
 21. [35] Rikina [*]

  Jo a ženicha v prádle taky chci! Sml57  Zas diskriminace. Sml24

  1. na komentář reaguje gerda — #37
  superkarma: 0 27.06.2014, 14:37:51
 22. [34] Rikina [*]

  gerda — #30 jakýpak ruměnec, to je normální PRko - když je člověk celebrita, tak žádný kamarádský povídání, přece. Sml57  To jsou profesionální fotky, co ona fotila za prachy, fotograf jest pod článkem uveden. Kšeft, ne kamarádšoft. Sml80

  1. na komentář reaguje gerda — #36
  superkarma: 0 27.06.2014, 14:37:19
 23. [33] telelot [*]

  slečnu neznám, ovšem oblečená v šatech tedy vypadá líp jak v prádle...Sml22

  superkarma: 0 27.06.2014, 14:17:03
 24. avatar
  [32] gerda [*]

  Ivásek — #27 nebo bez něj.

  superkarma: 0 27.06.2014, 14:17:01
 25. avatar
  [31] gerda [*]

  Rikina — #25 tak to je strašný, všude je ta šišatá fotka, co na ní vypadá jak Dlouhé Bidlo.Sml15 Jestli tomuhle říkají reklama, pak už fakt ničemu nerozumím. To je vyloženě odstrašující foto!! Fotografa vyhodit, pro urážku oka. Každá žena může být krásná, když to vezme do ruky odborník, ale tady to je ublížení na těle.Sml24

  superkarma: 1 27.06.2014, 14:16:13

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [30] gerda [*]

  Rikina — #24 no ale tady...snad jde o kamarádské popovídání o tom, jak se těší na svatbu. Panenský ruměnec, a tak.Sml32

  1. na komentář reaguje Rikina — #34
  superkarma: 0 27.06.2014, 14:12:47
 2. avatar
  [29] Ivásek [*]

  kobližka — #28 jestli by vypadal tak hrůzostrašně, jako ta silicon lady, tak to chyba nejni! Sml32

  superkarma: 1 27.06.2014, 13:58:30
 3. avatar
  [28] kobližka [*]

  Ivásek — #27 A to je právě ta chyba ! Sml57

  1. na komentář reaguje Ivásek — #29
  superkarma: 0 27.06.2014, 13:51:01
 4. avatar
  [27] Ivásek [*]

  Rikina — #25 ještěže ten není ve spodním prádle Sml58

  1. na komentář reaguje kobližka — #28
  2. na komentář reaguje gerda — #32
  superkarma: 0 27.06.2014, 13:40:20
 5. avatar
  [26] Ivásek [*]

  kobližka — #23 však jsem se podivila Sml54

  superkarma: 0 27.06.2014, 13:25:41
 6. [25] Rikina [*]

  Tadyhle to máte i s ženichem:

  http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/222634/nevesta-romana-pavelkova-trenink-na-svatbu.html

  Sml80

  1. na komentář reaguje Ivásek — #27
  2. na komentář reaguje gerda — #31
  superkarma: 0 27.06.2014, 13:07:10
 7. [24] Rikina [*]

  gerda — #6 jéžiš - to je modelka! To je její práce, fotit se v prádle a v různých šatech. Sml57

  1. na komentář reaguje gerda — #30
  superkarma: 0 27.06.2014, 13:04:10
 8. avatar
  [23] kobližka [*]

  Ivásek — #22 No a to nám tu dneska jiný článek káže něco o ženské cudnosti Sml32

  1. na komentář reaguje Ivásek — #26
  superkarma: 1 27.06.2014, 12:56:02
 9. avatar
  [22] Ivásek [*]

  ta fotka v těch spodcích je děsivá!!! Sml68

  1. na komentář reaguje kobližka — #23
  superkarma: 1 27.06.2014, 12:33:35
 10. [21] dadma [*]

  Slečnu neznám ,ale víc se mě líbí v šatech ,než ve spodním prádle.Šaty jsou hezké ,ale opravdu jen na pózování. Do života přeji vše nejlepší.

  superkarma: 0 27.06.2014, 11:57:16
 11. avatar
  [20] kobližka [*]

  Šaty se mi nelíbí,silně nepraktické,i když každá touží být v ten den romantická princezna.Ale vypadá to,že to s dekoltem malinko přehnala,nebo je jen ta první fotka špatně nafocená.

  superkarma: 0 27.06.2014, 11:37:39
 12. [19] macamala [*]

  Neznam, ale šaty jsou krasne

  superkarma: 0 27.06.2014, 11:31:54
 13. [18] Helena Svatková [*]

  Opravdu nádherné šaty, to bude krásná nevěsta.Sml16

  superkarma: 0 27.06.2014, 10:52:02
 14. avatar
  [17] helikoptera [*]

  Jméno mi také nic neříká, ale šaty jsou krásné, už se těším na svůj velký den :)

  superkarma: 0 27.06.2014, 10:22:37
 15. [16] bobulebob [*]

  opravdu krásné šaty Sml22 nevím které bych si vybrala Sml80

  superkarma: 0 27.06.2014, 10:20:12
 16. avatar
  [15] vodfon, kolie [*]

  Sml16Sml16Sml16Sml16Sml16

  superkarma: 0 27.06.2014, 10:16:15
 17. avatar
  [14] diblice [*]

  tak já měla svatbu do 14 dnů od rozhodnutí , že se vememe, hlavní důvod byly ušetřené dva dny dovolené, letos jsme spolu už 17 let

  superkarma: 0 27.06.2014, 09:54:19
 18. [13] vladka60 [*]

  Hezké šaty.

  superkarma: 0 27.06.2014, 09:28:46
 19. avatar
  [12] buldok [*]

  Krásné šaty i spodní prádlo, akorát zbytečný dlouhý závoj.

  superkarma: 0 27.06.2014, 09:14:13
 20. [11] Matelka [*]

  gerda — #6 Přesně tak! A vůbec - proč se vlastně nevěsta fotí ve spodním prádle? Trocha cudnosti by jí slušela víc...

  superkarma: 0 27.06.2014, 09:00:59
 21. avatar
  [10] Milala [*]

  V dubnu jsem ženila syna. Měli jsme 140 hostů,původně jsem z toho měla strach,ale svatba byla úžasná.Vůbec tolik lidí nebylo na škodu,nevznikala hluchá místa,prostor byl veliký,takže si každý našel to své místo a prostor na zábavu. Navíc odpadlo loučení se svobodou a nebo večírek pro známé.Vše se odehrálo v jeden den a pro všechny. Poslední hosté se rozcházeli v pět hodin ráno.

  superkarma: 0 27.06.2014, 08:50:35
 22. [9] Pavla_b [*]

  Romanu Pavelkovou neznám (asi nejsem in) a její přípravy na svatbu mě nezajímají. A to množné číslo v titulku lákalo na názor i fotky obou partnerůSml80.

  superkarma: 0 27.06.2014, 08:47:05
 23. avatar
  [8] marianaant [*]

  Šaty jsou krásné, ale ten závoj je tam nějak nadbytečný.

  superkarma: 1 27.06.2014, 08:43:04
 24. [7] murat [*]

  těšíme, ale chlap nikde... asi nestál za focení, nebo se těší jen ona Sml30

  superkarma: 0 27.06.2014, 07:39:33
 25. avatar
  [6] gerda [*]

  a ta prostřední fotka je příšerná, snímek nakřivo, ona nakřivoSml52 A  nechápu, proč se s takovou postavou fotí v prádle, nic pěkného.Sml80 Omlouvám se za upřímnost, ale třeba jí trošku otevře oči.

  1. na komentář reaguje Matelka — #11
  2. na komentář reaguje Rikina — #24
  superkarma: 2 27.06.2014, 06:50:46
 26. [5] babca [*]

  Hodně štěstí

  superkarma: 0 27.06.2014, 06:40:17
 27. [4] prototype [*]

  gratulka

  superkarma: 0 27.06.2014, 06:19:57
 28. [3] theplana [*]

  Hodně štěští, gratulujiSml16

  superkarma: 0 27.06.2014, 06:16:03
 29. avatar
  [2] LudPa [*]

  taky hodně štěstí, šaty se mi líbí, závoj už tak ne

  superkarma: 0 27.06.2014, 06:07:45
 30. avatar
  [1] gerda [*]

  chtělo by to naučit se jiný výraz obličeje, takhle si bohužel musím pomyslit něco o věšáku na šaty.Sml80 jinak - hodně štěstí v životě.Sml58

  superkarma: 0 27.06.2014, 05:34:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme