Bulvár

Roman Vojtek: „Už do toho asi praštím...!“


Herec Roman Vojtek (36) se rozešel jak s Danielou Šinkorovou, tak s Kristinou Kloubkovou. Svoji nynější přítelkyni, se kterou žije už několik let, blondýnku Terezu Janouškovou, by prý za jinou už nevyměnil. Dokonce vážně uvažuje o tom, že se s ní ožení.

 

„Mluvili jsme o tom s Terezkou už několikrát, občas se to téma nadhodí v každém vztahu, ale konkrétní datum ode mne zatím ještě nečekejte,“ přiznal se Vojtek Korzu.


V každém případě letos oslaví romantické Vánoce v novém domě nedaleko Prahy. Třeba se příští rok Roman rozhoupe a požádá Terezu o ruku.
Nic na tom nezměnil ani fakt, že si před časem Roman Vojtek pořádně zařádil s misskou Janou Doleželovou v Dolském mlýně u Jetřichovic, a tak není divu, že ho Jana pozvala i na křest svého kalendáře na rok 2009.

Nutno ovšem dodat, že Roman přišel s přítelkyní, a také Jana měla neustále nablízku svého partnera podnikatele Richarda Podružka. Bylo patrné, že vztahy Jany s Romanem jsou skutečně jen přátelské.

Ale jak to tedy bylo s tím řáděním? „V Dolském mlýně se natáčela pohádka Peklo s princeznou. Jana hrála čertici a já čerta, docela jsme si to užili, ale nic jiného za tím nehledejte. Jinak jsem Janu jednou ve filmu dokonce i oddával,“ pochlubil se Roman Vojtek.

   
29.10.2008 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

 1. [3] lleennaa [*]

  To abysme věděli,kterou cestou ke kráse :-)

  superkarma: 0 29.10.2008, 22:29:21
 2. avatar
  [2] ŠTÍSTKO [*]

  wich: jj,hlavně že mají přes 1/4 stránky reklamu

  superkarma: 0 29.10.2008, 11:13:35
 3. avatar
  [1] wich [*]

  Menší fotka by nebyla? Je to pěkný milý kluk a slečna na té bleše vypadá taky hezky.

  superkarma: 0 29.10.2008, 11:09:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme