Na pražském Masarykově nádraží bylo na začátku týdne živo. V brzkých ranních hodinách tam udivení kolemjdoucí mohli u stánku potkat jednoho z našich nejznámějších hercůa zpěváků nabízet ranní povzbuzení. Každý, kdo chtěl pracovní týden začít s dobrou náladou, si mohl s Romanem Vojtkem popovídat a nechat si od něj přichystat skvělou kávu.

Podle průzkumu* je totiž právě káva skvělým pomocníkem pro ranní nakopnutí i nedílnou součástí každého dne, a proto se Nescafé s Romanovou asistencí rozhodlo zpříjemnit lidem chladné pondělní ráno a „nakopnout“ je do pracovního procesu.

vojtek


Šálek ranní kávy si vždy rád vychutnám. Nesmí k ní však chybět sladká snídaně a moje manželka s dcerou. Pokud se vše spojí dohromady, vím, že mě čeká krásný den,“ prozradil Roman. U kolemjdoucích, povětšinou lidí spěchajících do práce,vzbudil herec velkou zvědavost a přivodil i úsměv na tváři, když se mezi nimi procházel v ikonickém červeném županu. „Představuji si, že podobný župan budu nosit, až budu dědečkem, ale teď jsem za něj rád, alespoň v téhle zimě zahřeje,“ smál se Roman.

Slavný seriálový hrdina vzal svou přítomnost na nádraží s velkým humorem a přichystal si i malou herecko-taneční etudu, když se na zvuky písní elektroswingové kapely, která na místě hrála živě, pohupoval do rytmu a vystřihl i otočku jak z aktuální televizní reklamy Nescafé Classic.

Reklama