Bulvár

Roman Vojtek měl sešitou pusu


Roman Vojtek s přítelkyníMuzikálové hvězdě a vítězi první taneční soutěže StarDance Romanu Vojtkovi (36) se lepí smůla na paty. Roman musel na operaci kolena, která byla složitější, než předpokládal. O berli pak odletěl se svou přítelkyní do Bolívie na dovolenou a tam ho zase postihla střevní choroba. Pak mu vytrhli zub moudrosti, ale nyní ho konečně čeká něco pozitivního. Stěhování do nového domova.

„S tím zubem to bylo hrozné, bolela mě celá huba," postěžoval si oblíbený herec. „Trhali mi osmičku a nějak se to nepovedlo. Tak mi sešili pusu a ještě mi z dásně trčely nitě, proto jsem byl ještě nedávno poněkud přešlý. Alespoň pokud jde o tu nešťastnou nohu, tak je to už celkem dobré. Už jsem sehrál všechna představení, ve kterých jsem kvůli ní nemohl vystupovat. Dokonce jsem si také zatancoval se svou partnerkou Kristýnkou ze StarDance. Takže noha funguje, i když není stoprocentní. Ale to je život, všechny překážky musím překonat. Proto mám jediné přání, zdraví, jinak nic nepotřebuji."

 

I když to Romanovi ve vztahu klape, na svatbu ani na miminko prý zatím nepomýšlí. „Přítelkyně Tereza také nespěchá," připomíná herec.


Ten právě dokončil film s režisérkou Marií Poledňákovou Líbáš jako Bůh, kde má roli zasloužilého tatínka. „Dokonce tatínka na mateřské dovolené," upřesňuje Roman Vojtek. „Martha Issová mi hraje manželku a mám s ní ve filmu dvě děti. A protože jsem zatím bezdětný a jako otec nezkušený, měl jsem obavu, abych roli zvládl. Naštěstí byly ty děti pro film velmi dobře vybrané, hodné a vychované, tak se mi s nimi dobře hrálo. Je to pro mne ale nová zkušenost."

Nyní pro něj však začíná další nová zkušenost: Konečně je již téměř hotový domek v Řitce, o kterém Roman původně doufal, že bude k nastěhování loni v zimě. Sám ho z velké části navrhoval.
   
06.05.2008 - Společnost - autor: Pavel Miškovský

Komentáře:

  1. avatar
    [1] ToraToraTora [*]

    Jako herec mě nezaujal a v přemuzikálované scéně mi taky celkem uniká

    superkarma: 0 06.05.2008, 11:41:44

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme