Bulvár

Roman Vojtek bere ženy s rezervou

 

Muzikálový herec Roman Vojtek (36) právě dokončil stavbu svého hnízdečka lásky. Rodinný domek stojí na okraji Prahy v obci Řitka, kde bydlí i Helena Vondráčková. Dům je už připravený k nastěhování.

"Za dobu, co jsem ho dával dohromady, což byly asi dva roky, se ze mě stal i docela zručný řemeslník," řekl Vojtek. "Měl jsem sice najatou firmu, ale některé práce jsem si dělal sám, třeba podlahy. I když, úplně někdy ne, třeba s pokládkou podlahy mi pomáhal tchán," prozradil.

Říká se, že správný muž má postavit dům, zasadit strom a zplodit syna. Dům už stojí, zahradní práce Roman ještě dokončuje: "Teď dáváme dohromady zahradní jezírko, já totiž nesnáším bazény, ale vodní plocha v zahradě je skvělá věc," řekl.

V domě s Romanem bude bydlet i jeho přítelkyně Tereza Janoušková.

Problém je jen v tom, že Roman je zapřísáhlý starý mládenec, který zlomil srdce už několika kráskám, dovést ho k oltáři nebude lehké. Do chomoutu Romana Vojtka nedostala ani herečka Daniela Šinkorová, ani tanečnice Kristina Kloubková. Sympatický herec přitom právě dokončil natáčení filmu Líbáš jako Bůh režisérky Marie Poledňákové. Hraje v něm muže na mateřské dovolené, který pečuje o dvě děti. Co když se do role tak vžil, že se této činnosti bude chtít věnovat i v osobním životě?

"Ne, taková věc nehrozí, svatbu neplánuju, na mateřskou se nechystám, i když děti rozhodně mít chci, ale ještě není ta správná doba," uvedl věc na správnou míru.

Viděla jste nějaký muzikál s Romanem Vojtkem? Stál by vám takový seladon za hřích?

   
12.05.2008 - Společnost - autor: Jakub D. Kočí

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme