Novinky

Roman Šebrle: „Mlčení bolí!“

Říká se, že mlčeti zlato. Ale jsou případy, kdy mlčení bolí. Stejný název nese kampaň proti domácímu násilí, do níž se zapojila celá řada známých osobností. Asociace pracovníků intervenčních center se v ní snaží rozbourat mýty a prolomit tabu kolem domácího násilí.

Osmnáct Intervenčních center v České republice poskytlo v loňském roce pomoc téměř pěti tisícům obětí fyzického, psychického, sexuálního, ekonomického i sociálního násilí. Oběťmi domácího násilí nejsou jen ženy, stoupá počet případů násilí mezi zletilými dětmi a rodiči, i násilí páchané na seniorech.

Oběti domácího násilí potřebují pomoc a podporu nejen svého okolí, ale i široké veřejnosti. Kampani MLČENÍ BOLÍ proto propůjčily svou tvář například herečky Michaela Kuklová, Jitka Schneiderová, Michaela Maurerová, Ilona Svobodová a Andrea Kerestešová, herec David Suchařípa nebo olympionik Roman Šebrle.

Roman

A zapojit se můžete i vy! Stačí, když se vyfotíte a fotku budete sdílet na sociálních sítích. Nominovat pak můžete i své přátele.Jakožto pokračovatele v boji proti domácímu násilí. Více informací naleznete ZDE.

mapa

 

   
18.06.2015 - Redakční novinky - autor: Julie Hájková

Komentáře:

  1. [1] bobani [*]

    přesvědčivé !

    superkarma: 0 18.06.2015, 10:11:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme