Když Alice dávala svému příteli Romanovi k narozeninám dárkový poukaz na thajskou masáž, netušila, že tím sama sobě podkopala židli. Roman od té doby touží jen po Asiatkách.

asiat

Alice si dlouho lámala hlavu s tím, co dát svému příteli k narozeninám. Pak jí kamarádka poradila, ať mu koupí dárkový poukaz na thajskou masáž, že ona to svému příteli dala také a byl unešený.
A tak se Alice vypravila do masážního centra se zaručeně pravými Thajkami a poukaz zakoupila.

Roman byl dárkem zprvu zaskočený, ale protože ho každou chvíli něco bolelo a i v práci zažíval samý shon a stres, nakonec se na takové uvolnění těšil.

Zda ho masírovaly Vietnamky, Thajky nebo Číňanky, to asi Alice nikdy nezjistí, každopádně po návratu z těchto masáží přišel domů úplně ohromený.
„To se musíš naučit,“ řekl Alici hned ve dveřích. Žádné poděkování, nic, jenom pocit uspokojení.
Alice byla zase spokojená, že se Romanovi trefila dárkem do noty, už méně se jí však líbilo, když se začal otáčet pomalu za každou Vietnamkou na tržnici. Jeho posedlost Asiatkami nabývala rozměrů.
„Ony jsou tam milé, droboučké, roztomilé. A jak mají drobné prstíky a malinké prdýlky.“

Alice se cítila dotčena. Byla si vědoma, že její postava nesplňuje parametry modelky, i zadek má poněkud větší, ale srovnávat její pozadí s pozadím Asiatek jí připadalo přinejmenším nevhodné.
„Ony ti snad vymasírovaly mozek,“ dobírala si ho.
Pak se dozvěděla, že Roman si čas od času zajde i na tantrické masáže, a jak jinak, jedině prováděné asijskými ženami.

Už předtím spolu spávali dost nepravidelně, a teď se Roman Alici vyhýbal ještě víc. Jak se říká, Vánoce by u nich byly častější. Když se ho Alice rovnou zeptala, co jí na ní vadí, proč s ní nespí, tak se jí dostalo šokující odpovědi.
„Nic mi nevadí, jsi správná holka, ale prostě mě nepřitahuješ, promiň.“
„A to jsi nevěděl dřív?“
„Asi ne,“
pokrčil Roman rameny a Alici došlo, jaký typ žen se mu líbí, za jakými v poslední době doslova blázní.

Že si tehdy místo toho dárkového poukazu nekoupila radši nějaké luxusní spodní prádlo. Jenže to by do něj asi potřebovala ještě tu malou thajskou prdýlku.

Čtěte také:

Reklama