Čtenářka Roland dlouho hledala ten správný nick, který by použila zde v magazínu. Proč? Ten její obvyklý už totiž byl obsazený...

V naší databázi je tisíce čtenářek, proto není divu, že ne každý nick se registraci ujme..


Jak jsem ke svému nicku přišla? Není to tak těžké. Když jsem se chtěla přihlásit na Ženu-in, byl po mě při registraci žádán nick. Přemýšlela jsem jaký. Určitě nějaký jednoduchý, aby se dobře pamatoval. 
Protože chodím na více stránek, kde se musí registrovat, chtěla jsem dát všude stejný. Tady jsem neuspěla, nešlo zadat. Napadlo mě mé pravé křestní jméno, ale to už bylo obsazené i v jiné podobě, než mám přímo na rodném listě. Zkoušela jsem i synovo jméno, ale to také neprošlo. V tu dobu právě přišel syn z knihkupectví, které se jmenuje Roland a shodou okolností znám i nositele takového jména. Řekla jsem si, že je neobvyklé, tak určitě bude volné - a ono to vyšlo. 
Jen ze začátku, když jsem přispívala komentářem pod příspěvky se mi asi 2x stalo, že mi pisatelky odpovídaly a to jako bych byla muž. Uvedla jsem vše na správnou míru, že jsem žena, která se jen skrývá pod mužským jménem.
Přeji všem krásný a pohodový den
Roland

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 9. listopadu 2012: Vaše přezdívka v magazínu ŽENA-IN.cz

Přispěvky k tomuto tématu již neposílejte. V poslední dnešní novince se dozvíte, kolik čtenářek se bude podílet na speciálním bodovém balíku 321.123 extra bodů do listopadové části naší Věrnostní soutěže a kolik tedy každá znich bodů obdrží...

listopad.jpg

Reklama