Vybíráte už letní dovolenou? Mnoho rodin ano, proto pro vás máme zajímavé tipy! Pokud si zajistíte dovolenou už teď, máte jistotu, že ji prožijete v klidu a nebude si vybírat z toho, co zbude po těch, kdo si vyberou před vámi. Při nabídce „První moment“ navíc ušetříte peníze, které si pak u moře můžete užít. Chceme vám doporučit nejen výhodnou dovolenou, ale také prázdniny u moře se zábavou pro vaše děti.

CK FISHER

Zajímavé stránky, kde najdete více informací:

http://www.fischer.cz/dovolena-male-deti
http://www.fischer.cz/rodinna-dovolena

Využijte zajímavé ceny v rámci nabídky „První moment“ od cestovní kanceláře FISCHER

Pokud koupíte zájezd v rámci prvního momentu do konce ledna, 1 dítě do 16 let budete mít ZCELA ZDARMA a až 2 další jen za cenu letenky. Za redakci doporučujeme neotálet, protože ze zkušeností víme, že právě kapacity s dětmi zdarma mizí z nabídky nejdříve. Záloha stačí jen 1 490 Kč na osobu, až týden před odletem jde měnit ZDARMA termín, destinaci i hotel. - Takže NEHROZÍ žádné riziko, že byste z nějakého důvodu nemohli dovolenou změnit.

Pokud jste si oblíbili hotely s dětskými kluby a zábavou, máte se na co těšit!

V hotelech s kluby Funtazie Ck Fischer na vás letos čekají pirátská dobrodružství.

CK FISHER

Proč se dětské kluby těší tak velké oblibě? Přinášejí dětem zábavu!

Počet rodin, které vyžadují dovolenou u moře s dětským klubem, stále roste. O hotely s dětskými kluby je enormní zájem především v rámci prvního momentu. Rodiny totiž plánují dovolenou dlouho dopředu a chtějí si rezervovat oblíbený hotel.

Pokud vaše energií sršící děti touží po nekonečné zábavě, můžete je na část dne svěřit speciálně vyškoleným animátorům, které jsou tu pro ně a mají vždy po ruce nějaký zajímavý program.

Jakou nabídku pro vás CK FISCHER připravila?

Dětské kluby najdete v řadě hotelů na pobřeží Středozemního moře, na Kanárských ostrovech či v Egyptě. Jsou vždy tam, kde mají děti ty nejlepší podmínky: nechybí hřiště, skluzavky a pro celou rodinu prostorné pokoje. V současné době nabízí například Cestovní kancelář Fischer již 12 destinací, kde si užijete nejlepší rodinnou dovolenou s Funtazie klubem. Ať už se vám líbí na Mallorce, Ibize, Costa de Almeríi, Gran Canarii, Kypru, Krétě, Rhodosu, Kosu, Turecké, či Egejské riviéře, v egyptské Hurghadě, nebo Marsa Alam, bude vaše dovolená s dětmi skutečně nezapomenutelná.

Cestovní kancelář nabízí dva typy klubů, ze kterých si můžete vybrat: Klub Funtazie CK FISCHERKlub Baby Funtazie CK FISCHER

Funtazie CK FISCHER – letošní zábavné aktivity budou provázeny piráty a honbou za pokladem! Máte se na co těšit!

Funtazie klub je určený pro děti od 4 let. Děti můžete v průběhu zájezdu přihlásit do klubu kdykoli. Vybírat je možné z několika bloků – dopoledního, odpoledního a večerního.

dopolední program – 10:00 – 12:30 hodin
odpolední program – 15:00 – 17:30 hodin
večerní program – 20:00 – 21:00 hodin

CK FISHER

Děti jsou v nejlepší péči:

O vaše děti se v klubu nestarají běžní animátoři, ale speciálně vyškolení odborníci, kteří dokážou přizpůsobit program věku a schopnostem vašich nejmenších.

„Děti mají velmi rády tzv. „snídaně a večeře bez rodičů“. Co se týče snídaní, mohou si je animátoři vyzvednout buď přímo na pokojích, nebo můžou přijít do klubu samy či s doprovodem. Společně se nasnídají a začne jim zábavní program, který trvá až do oběda. Také odpolední program je plný her, zábavy a aktivit zaměřených na vývoj dítěte. Den zakončujeme obvykle tanečky a zpíváním,“ popisuje Líba Ouředníková, animátorka Funtazie klubu CK FISCHER na Krétě.

Mezi oblíbené patří společné tematické výlety s animátory, kterých se mohou zúčastnit i rodiče, a strávit tak s dětmi zábavný půlden. Programy probíhají jak na souši, tak ve vodě. Maximální počet dětí na dopoledních a odpoledních animačních programech je 25. V hlavní sezoně jsou děti většinou rozděleny do dvou věkových skupin.

Hotely, v nichž naleznete dětské kluby, jsou celkově přizpůsobené rodinným dovoleným. Postaráno je tak o komfortní ubytování i pestré stravování. „Všechny hotely, poskytující služby Funtazie klubu, nabízejí all inclusive program, takže kdykoliv si vaše dítko vzpomene, že má žízeň nebo chuť na něco dobrého, vždy má po ruce výběr z nápojů nebo ovoce,“ dodává delegátka na Mallorce Jana Matulajová. Pro děti jsou také vyhrazena různá hřiště, sportoviště i oblíbené vodní a plážové atrakce.

Klub Baby Funtazie CK FISCHER

Loni byl v nabídce CK FISHER poprvé, letos tento program pro velký úspěch nabízí cestovní kancelář také.  Je to speciální Klub pro nejmenší děti do čtyř let.

V BabyFuntazii čekají na děti například kurzy plavání, miniškolka nebo společný večer s pohádkami a divadlem.

Zajímavé stránky, kde najdete více informací:

http://www.fischer.cz/dovolena-male-deti
http://www.fischer.cz/rodinna-dovolena

Čtěte naše uveřejněné články:

Reklama