Bulvár

Rodinné nakupování

Před odjezdem syna do lázní jsem zjistila, že jsou mu gumovky malé. Museli jsme v neděli ještě narychlo zajet do obchodního centra. Jak nerada chodím s rodinou nakupovat! Manžel je protivný a dává to neskrytě najevo. Syn je unuděný a válí se na všem, co je dostupné. Dcerka, ta zase neustále někam utíká. Před vstupem do obchodu jsme si rozdělili role. Já seženu gumovky a prodavačku, manžel ohlídá dceru a syn bude sedět před televizí, abych věděla, kam nosit boty na vyzkoušení. Bohužel syn má velikost 37. Takže dětské už ne a dospělé ještě ne. No oříšek i pro prodavačku. Nakonec jsme dvoje našly a já zamířila k synovi. Najednou slyším strašný řev. Ohlédnu se tím směrem a tam vyklepaný rudý manžel s řvoucí dcerou v náručí. Jak ji vehementně držel za ruku, aby mu neutekla, tak jí ruku vykloubil v rameni a ručička jí plandala jak hadrové panence. Honem jsme ozkoušeli gumovky, zaplatili a ujížděli se strašným řevem do nemocnice. Bylo mi hrozně a bolelo mě to i za ni.

Ještě před ordinací strašně brečela. Po vstupu do ordinace najednou přestala. A když ji pan doktor prohlížel, tak jí nic nebylo a sestra mi to dala pěkně „sežrat". Zaplatili jsme 90 korun a připadali si jak dva pitomci, co otravují v neděli doktory na pohotovosti. Ono se to spravilo tím, jak jsem jí dala ruku do šátku, jako když je ruka zlomená, a přitiskla jsem si ji k sobě. Rameno samo naskočilo.

No a za chvíli nás čeká nakupování zimních bot a celá rodina má z toho pupínky už teď.

Foto - asi takhle nějak vypadal ten strašný řev.

Řev

Pište nám dnes do 14.00 hodin své vtipné nebo i smutné příběhy o nakupování, při kterých se vám stalo nějaké příkoří - obrala vás prodavačka, ukradli vám nákup, nakoupili jste omylem jiné zboží a podobně. Více o tématu i krásné ceně, kterou můžete vyhrát, se dočtete zde: Nakupovací trable

   
22.09.2009 - Blog redakce - autor: blesksoft

Komentáře:

  1. [2] Anime Otaku [*]

    Tak to bych seřvala sestru do kulata, pokud měla vykloubené rameno, tak jí měli zrentgenovat, jestli nemá prasklé kloubní pouzdro. Vyhozené rameno jsem měla nekolikrát - vždycky sem si ho nahodila a pádila k doktorovi, protože s tím můžou být obrovské problémy.

    superkarma: 0 22.09.2009, 14:57:33
  2. [1] FAXÍK [*]

    tak to je zábavné nekupování Sml67

    superkarma: 0 22.09.2009, 13:30:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme