Bulvár

Rodila jsem v čekárně na židli

Zdravím a přeji krásný den.

Porody mám za sebou tři, syn a dvě dcery. První porod-synka, trval 9 hodin ve dvouminutových intervalech, nebralo to konce. Šílený bolesti křížový k tomu se přidaly, ale díky doktorce, která mi lehla nad břicho a tlačila mimino ven, to bylo děsný, ale účinný, byl venku, úleva veliká, no vždyť to všechny znáte.

Druhý porod - první dcera - ráno jsem vstala a praskla mi voda, tak hurá do porodnice. Tchyně bláznila, honem, honem, druhý porod jde strašně rychle, jj ani náhodou. V porodnici mě prohlédli, ale neměli mě kam uložit, tak jsem seděla na chodbě na lavici. Díky známé, která shodou okolností také přijela rodit, průběh stejný, žádný bolesti, jsme prokecaly celé odpoledne spolu a čekaly, kdy dojde na nás.

Konečně po 17. hodině se nás někdo ujal a dcera byla před 18. hodinou venku, bolesti jenom malý, doslova za housku s máslem.

Třetí porod - druhá dcera - po 10 letech, takže mě v porodnici brali jako prvorodičku. Přijela jsem do porodnice, voda odtekla, bolesti žádný. Dali mi na tzv. hekárnu, bylo krátce po půlnoci. Já si pěkně usnula a ráno v 8. hodin mě budí doktor a říká: ,, Tak přijela jste, maminko, rodit, nebo se vyspat?"

Dal mi provokačku, do hodiny byla dcerka venku, sice s bolestmi, ale bylo to rychlý.

Když mě propouštěli, povídá doktorka: "No, maminko, je vám 33 let, krásně rodíte, tak ještě jednou se doufám setkáme. "Ani náhodou," jsem jí odvětila a u toho také zůstalo.

Přeji všem nastávajícím maminkám rychlý a bezbolestný porody. Zdraví Věrulinka

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.


Věrulinka je zkušená rodička a chápu, že třikrát jí to stačilo. Ono toho starání s výchovou je až až. Simona

Ještě poslední hodinku máte, milé čtenářky, na zaslání svého příběhu na téma těhotenství a porod. Těšíme se na adrese:

redakce@zena-in.cz

 

   
01.03.2010 - Blog redakce - autor: Simona Škodáková

Komentáře:

 1. [3] Andrea2509 [*]

  Ahoj-chápu těSml79-taky říkám 3x a dost. První porod(dcerka)trval 19hodin-doktor mi nejdřív píchl vodu,potom mi do půlnoci dávali injekce a čípky na rozběhnutí porodu,od půlnoci zase injekce na uklidnění a ráno znovu injekce na rozběhnutí porodu-prostě hnusSml57.

  Druhý porod po třech letech (dcerka) trval 8 hodin - taky žádná "sláva" - dokonce mi doktor u porodu řekl, že jsem ho vyrušila u obědaSml31

  A třetí porod (syn) 12let po druhém porodu-přijali mě,že jsem trošku "špinila" ale jinak mi nic nebylo a tak mi doktor řekl, že další den mě pustí domů. V 17 hodin jsem šla na večeři a sestřička se mě na chodbě zeptala-jestli ještě krvácím a já jsem jí odpověděla,že mě trochu,ale opravdu jen trochu pobolívá břicho,ale sestřička, že mě prohlédne porodní asistentka. A co se nestalo-porodní asistentka mi řekla, že jdu rodit, že jsem otevřená na 7cm. Hodně jsem se divila, protože mi opravdu nic nebylo. V 18.15 mi píchli vodu a 18.49 se mi narodil krásný zdravý chlapeček-bolesti sice byly,ale proti tomu,co jsem si zažila u holek to nebyly žádné bolesti.

  Ale i tak už mi to stačilo.

  superkarma: 0 01.03.2010, 15:02:38
 2. avatar
  [2] Libča [*]

  ja taky rychly porod pet minut Sml52 cisar Sml30

  superkarma: 0 01.03.2010, 14:54:20
 3. avatar
  [1] vodfon, kolie [*]

  Taky jsem měla oba porody rychlé, ten druhý dokonce překotný. Všichni doktoři šli na oběd, říkali, že to tak rychle nebude. Než dojedli, tak jsem měla porozeno sestřičkouSml16

  superkarma: 0 01.03.2010, 14:47:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme